GwiazdyMichał Wiśniewski o powrocie Mandaryny na scenę. Padły gorzkie słowa

Michał Wiśniewski o powrocie Mandaryny na scenę. Padły gorzkie słowa

Michał Wiśniewski odniósł się do nowego singla Mandaryny
Michał Wiśniewski odniósł się do nowego singla Mandaryny
Źródło zdjęć: © AKPA | Kurnikowski
30.03.2022 09:09, aktualizacja: 30.03.2022 09:28

Michał Wiśniewski zabrał głos na temat powrotu na scenę Mandaryny, swojej byłej żony, która wydała niedawno nowy singiel "po(między)". - Gdybym był jej producentem, poszedłbym w innym kierunku i skoncentrowałbym się na tym, co robiła do tej pory – komentuje Wiśniewski.

Mandaryna – czyli Marta Wiśniewska - wróciła na scenę i po długiej przerwie wydała autorski singiel. Kawałek "po(między)" ma być dla niej nowym startem w karierze muzycznej. "Królowa muzyki dance w nowej odsłonie. Solowy utwór Mandaryny, łączący brzmienia gatunków trap i slap house" - czytamy w opisie utworu, do którego Mandaryna sama napisała tekst. - "Pierwszy singiel Marty w języku polskim łączący zmysłowy rap z mocnym pulsującym basem. Klip »po(między)« to nowy początek. Zwiastun dalszych działań i nadchodzących kroków".

Michał Wiśniewski o nowym singlu Mandaryny. "Poszedłbym w innym kierunku"

Do powrotu na scenę swojej byłej żony odniósł się Michał Wiśniewski. - Generalnie trzymam za nią kciuki. Marta musi przede wszystkim realizować siebie - stwierdził lider zespołu Ich Troje w rozmowie z Party.pl.

Podkreślił, że gdyby on był producentem Mandaryny, poszedłby w innym kierunku w jej twórczości. - Skoncentrowałbym się na tym, co robiła do tej pory, czyli duży show, królowa dance, którą była. Kontynuowałbym to i robiłbym glamour. Marta od tego odeszła i chce być bliżej ziemi - podkreślił.

- To wszystko jest poprawne, to wszystko fajne, ale to nie jest ta Mandaryna, którą ja znam ze sceny - kwitował wokalista w rozmowie z Party.pl.

Zaznaczył, że nie mówi personalnie o Marcie jako osobie, bo tak, jak stwierdził, "jest fajna i wspaniała", ale o działalności artystycznej Mandaryny.

- Moje wyobrażenie tego, za co ludzie ją pokochali, to za to, że miała rozmach, nie przejmowała się specjalnie tym, co mówiono, tylko robiła to na najwyższym poziomie - zaznaczył Wiśniewski.

Michał Wiśniewski i Mandaryna - związek

Michał Wiśniewski i Mandaryna byli małżeństwem w latach 2002 – 2006. 11 lutego 2002 roku wzięli ślub cywilny, a 10 grudnia 2003 - ślub kościelny. Odbył się on w kościele w Kirunie i był dużym wydarzeniem medialnym, transmitowała go na żywo telewizja TVN w programie "Jestem, jaki jestem".

Para ma dwoje dzieci, Xaviera Michała (ur. 2002 r.) i Fabienne Martę (ur. 2003 r.). Rozwiodła się 18 kwietnia 2006.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta