WP

Miękkie kombinezony z pomysłem. Wyrzuć powyciągane dresy

Ciepłe, miękkie kombinezony to świetny patent na mroźne, zimowe noce. Warto zastąpić nimi szlafroki albo znoszone dresy, które zakładamy tuż po powrocie do domu albo po wieczornej kąpieli. Poniżej prezentujemy kilka uroczych modeli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kombinezony imitujące zwierzęta są niesamowicie popularne w Azji
Kombinezony imitujące zwierzęta są niesamowicie popularne w Azji (iStock.com, Fot: Voyagerix)
WP

Kombinezony z pomysłem – prosto z Japonii

Kigurumi – czyli miękki kombinezon imitujący zwierzę (a raczej maskotkę) albo postać fantastyczną – szturmem podbił zachodni rynek. Kigurumi wywodzi się z Japonii i pełni funkcję nie tylko przebrania na wszelkiego rodzaju przyjęcia czy konwenty, ale także stroju do noszenia po domu lub piżamy. W ofercie można znaleźć modele zarówno przeznaczone dla dorosłych, jak i modele w mniejszych rozmiarach, specjalne dla dzieci.

WP
Kigurumi flickr.com
Podziel się

Kombinezony imitujące pluszaki zwykle charakteryzują się luźniejszym krojem, długimi rękawami oraz nogawkami, a dodatkowo zawierają kaptur z naszytymi uszami, rogami lub grzywą. Są również bardzo kolorowe i niewątpliwe przyciągają uwagę.

WP

Kombinezony z pomysłem – świetny zamiennik szlafroka

Kigurumi to bez wątpienia bardzo nietuzinkowy strój, który idealnie nadaje się dla zmarzluchów. Najczęściej wykonywany jest z miękkich w dotyku materiałów, przez co sprawia, że jego noszenie jest niesamowicie komfortowe. Dodatkowo wygląda bardzo oryginalnie i wywołuje nierzadko uśmiech na twarzy.

Kombinezony w kształcie pluszaków można nosić jako strój domowy, ale można także otulać się nimi do spania. My prezentujemy kilka egzemplarzy w delikatnych barwach, które imitują np. konia, psa, renifera lub sowę.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP