GwiazdyMieszkanie Aleksandry Kwaśniewskiej. Jak wygląda?

Mieszkanie Aleksandry Kwaśniewskiej. Jak wygląda?

Aleksandra Kwaśniewska
Aleksandra Kwaśniewska
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Kasia Niewiadomska

04.11.2020 10:30, aktual.: 01.03.2022 14:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ola Kwaśniewska nie chwali się życiem prywatnym. Dzięki postom na Instagramie możemy zaobserwować, jak urządziła swoje mieszkanie córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich.

Aleksandra Kwaśniewska mocno chroni swoją prywatność. Córka prezydenckiej pary nie udziela wywiadów i nie pojawia się na branżowych imprezach. Rzadko opowiada o swoim małżeństwie z Kubą Badachem, a także o relacji ze sławnymi rodzicami. Wszystko trzyma dla siebie.

W związku z tym, że Ola jest postacią dość tajemniczą, wzbudza ogromne zainteresowanie. Fani wciąż dopytują ją w sieci, kiedy będzie miała dziecko. Kwaśniewska ma już dość takich pytań, więc odpowiada coraz ostrzej.

Aleksandra Kwaśniewska - jak mieszka?

Na instagramowym profilu Oli Kwaśniewskiej możemy znaleźć głównie zdjęcia z podróży. Czasem pojawiają się też fotki z domu. Jak mieszka Ola? Po detalach, które pokazuje w sieci, można wywnioskować, że jej cztery kąty są bardzo przytulne i wszędzie znajdzie się miejsce dla psa.

Centralnym punktem w mieszkaniu Kwaśniewskiej i Badacha jest szara kanapa. Widać, że cała rodzina lubi tam spędzać czas. A zwłaszcza psy, które Ola fotografuje właśnie na sofie.

Widać też, że dominują drewniane podłogi i akcesoria dla czworonogów takie jak zabawki czy posłanie. Uwagę zwraca też ogromne łóżko w sypialni Kwaśniewskiej. Po kilku zdjęciach, które opublikowała gwiazda, można zauważyć, że w jej mieszkaniu dominuje raczej klasyka i stonowane kolory.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (242)
Zobacz także