Młodo i naturalnie - rewelacyjny hydroksyapatyt wapnia

Młodo i naturalnie - rewelacyjny hydroksyapatyt wapnia

22.02.2017 13:27, aktual.: 22.02.2017 16:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hydroksyapatyt to minerał występujący naturalnie w przyrodzie, jest także składnikiem kości i zębów, stanowiąc ich rusztowanie. Jest szeroko stosowanym wypełniaczem w medycynie estetycznej, służy do wypełniania ubytków skórnych na bazie mikrokuleczek hydroksyapatytu zawieszonych w nośniku żelowym o dużej zawartości wody.

Zabieg przeznaczony jest do wypełniania fałdów i ubytków objętościowych o przedłużonym czasie działania, daje naturalny efekt i jest bezpieczny. Po podaniu preparatu, w miejscu wstrzyknięcia jego cząsteczki tworzą rusztowanie, które stymulują wzrost naturalnych włókien kolagenowych. Nie jest to jednak wypełniacz permanentny. Efekty preparatu średnio utrzymują się około 18 miesięcy, po czym ulegają degradacji.

Zabieg jest stosowany przy korekcji policzków, fałdów nosowo-wargowych, krawędzi żuchwy, fałdy podbródkowej oraz bruzdy bródkowej oraz wszystkich ubytków tkankowych. Przy pomocy preparatu uzyskuje się bardzo dobre i naturalne efekty odmłodzenia grzbietów rąk.

Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg jest niemalże bezbolesny dzięki dodatkowi preparatu znieczulającego wewnątrz strzykawki.

Jak długo utrzymuje się efekt?
Efekt jest widoczny natychmiast po wstrzyknięciu. W miarę wchłaniania się nośnika żelowego, narasta efekt stymulacji własnego kolagenu, utrzymujący długotrwałe wypełnienie.

Efekty u poszczególnych osób zależą od wieku, rodzaju skóry, stylu życia i gospodarki metabolicznej, a także oczywiście od obszaru, który poddajemy kuracji. U większości pacjentów wypełnienie utrzymuje się przez około 18 miesięcy.

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań, nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, nie wywołuje reakcji alergicznych. Nie wymaga wykonania wstępnych testów uczuleniowych. Pacjent może powrócić do swoich codziennych zajęć bezpośrednio po zabiegu. Nie wymaga dodatkowego masażu.

Wskazania
• Zmarszczki
• Utrata objętości skóry
• Blizny potrądzikowe
• Niechirurgiczna plastyka nosa
Odmładzanie rąk

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)