Qaqwqwrqw

Moda na nietypowe imiona w natarciu. Teraz rodzice poszli z duchem sportu

W ostatnich tygodniach kilka razy poruszaliśmy temat nietypowych imion, jakie ostatnimi czasy rodzice dają swoim maluchom. Pewna para z Ustronia nazwała swoje bliźniaki Trimurti i Drunvalo, a 22 sierpnia przyszedł na świat Jeronimo Martin, o czym poinformował na swoim profilu szpital w Zawierciu. Znaleźliśmy jeszcze jeden ciekawy przypadek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rodzice wybierają coraz bardziej oryginalne imiona
Rodzice wybierają coraz bardziej oryginalne imiona (123RF.COM)
Qaqwqwrqw

16 sierpnia 2017 roku przyszedł na świat Neymar, syn Kariny i Rafała z Ciborza. Fotografię z gazety opublikował portal demotywatory.pl. Można przypuszczać, że rodzice zdecydowali się na to nietypowe w Polsce imię, ze względu na znanego Neymara da Silva Santos Júniora, brazylijskiego piłkarza występującego na pozycji pomocnika lub napastnika we francuskim klubie Paris Saint-Germain oraz w reprezentacji Brazylii. Nie da się zaprzeczyć, że ten utalentowany i przystojny 25-latek może inspirować. Czyżby rodzice liczyli, że ich syn powtórzy w przyszłości sukces znanego piłkarza?

"Chcieliście modę z zachodu, to macie. W Ameryce można spotkać Lato, Bajkę, Miód, Atlas, Zachód, Skauta, Anioła i różnych innych, ciekawie mianowanych przy porodzie. Za parę lat może i u nas będą Krawaty, Wersalki i inne Czekolady" – podsumowuje internauta. Inny dodaje: "Neymar, syn Kariny. Mogę umierać".

Qaqwqwrqw

Jednak w komentarzach pod postem pojawiło się także wiele pozytywnych opinii, co nie często się zdarza w przypadku informacji o nietypowych imionach. Spora grupa wspierała decyzję rodziców, tłumacząc, że "nikomu nic do tego", a imię jest fajne, sympatyczne i co najważniejsze, nie jest dla dziecka krzywdzące. Internauci potwierdzali, że wybór ten jest oryginalny, ale "lepiej Neymar, niż Brajanek".

Zobacz też: Jak zaaranżować pokój dla niemowlaka?

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw