Trwa ładowanie...
ycipk-pu1ywb

Moda na nietypowe imiona w natarciu. Teraz rodzice poszli z duchem sportu

W ostatnich tygodniach kilka razy poruszaliśmy temat nietypowych imion, jakie ostatnimi czasy rodzice dają swoim maluchom. Pewna para z Ustronia nazwała swoje bliźniaki Trimurti i Drunvalo, a 22 sierpnia przyszedł na świat Jeronimo Martin, o czym poinformował na swoim profilu szpital w Zawierciu. Znaleźliśmy jeszcze jeden ciekawy przypadek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rodzice wybierają coraz bardziej oryginalne imiona
Rodzice wybierają coraz bardziej oryginalne imiona (123RF.COM)
ycipk-pu1ywb

16 sierpnia 2017 roku przyszedł na świat Neymar, syn Kariny i Rafała z Ciborza. Fotografię z gazety opublikował portal demotywatory.pl. Można przypuszczać, że rodzice zdecydowali się na to nietypowe w Polsce imię, ze względu na znanego Neymara da Silva Santos Júniora, brazylijskiego piłkarza występującego na pozycji pomocnika lub napastnika we francuskim klubie Paris Saint-Germain oraz w reprezentacji Brazylii. Nie da się zaprzeczyć, że ten utalentowany i przystojny 25-latek może inspirować. Czyżby rodzice liczyli, że ich syn powtórzy w przyszłości sukces znanego piłkarza?

"Chcieliście modę z zachodu, to macie. W Ameryce można spotkać Lato, Bajkę, Miód, Atlas, Zachód, Skauta, Anioła i różnych innych, ciekawie mianowanych przy porodzie. Za parę lat może i u nas będą Krawaty, Wersalki i inne Czekolady" – podsumowuje internauta. Inny dodaje: "Neymar, syn Kariny. Mogę umierać".

ycipk-pu1ywb

Jednak w komentarzach pod postem pojawiło się także wiele pozytywnych opinii, co nie często się zdarza w przypadku informacji o nietypowych imionach. Spora grupa wspierała decyzję rodziców, tłumacząc, że "nikomu nic do tego", a imię jest fajne, sympatyczne i co najważniejsze, nie jest dla dziecka krzywdzące. Internauci potwierdzali, że wybór ten jest oryginalny, ale "lepiej Neymar, niż Brajanek".

Zobacz też: Jak zaaranżować pokój dla niemowlaka?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-pu1ywb

ycipk-pu1ywb
ycipk-pu1ywb