Trwa ładowanie...
d3byogy

Modne upięcia na wesele - jak stworzyć efektowną fryzurę?

Wesele to świetna okazja, żeby zrobić efektowną fryzurę. W połączeniu z piękną sukienką, delikatną biżuterią i makijażem podkreślającym oczy lub usta możemy stworzyć zachwycającą stylizację. Jak upiąć włosy na wesele? Przedstawiamy najciekawsze propozycje dla kobiet, które mają włosy długie lub półdługie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fryzura weselna powinna być efektowna, ale jednocześnie elegancka
Fryzura weselna powinna być efektowna, ale jednocześnie elegancka (iStock.com)
d3byogy

Modne upięcie na wesele — ozdoby na włosy

Wybierając się na wesele, możemy skorzystać z usług zakładu fryzjerskiego lub zrobić efektowną fryzurę w domu. Kobiety mające długie lub półdługie włosy mogą rozpuścić włosy. Świetnie wyglądają, jeśli założymy dopasowaną sukienkę lub kreację z rozkloszowaną spódnicą.

Włosy możemy lekko podkręcić. Na delikatnych falach świetnie prezentują się ozdoby na włosy, nie tylko duże błyszczące spinki, ale również takie, które mają ciekawy kształt (np. złotego księżyca). Ciekawa ozdoba może całkowicie odmienić stylizację, dodając jej uroku.

d3byogy

Duży wybór ozdób do włosów znajdziesz na WP radarOkazji.

Wybierając spinkę, warto zwrócić uwagę na dodatki, które dobrałyśmy do stylizacji, tak aby stworzyć zachwycającą całość. Jeśli mamy delikatne kolczyki i naszyjnik z kamieniami, ozdoba we włosy również powinna być w podobnym stylu.

Upięcia ślubne Instagram
Podziel się

Modne upięcie na wesele — delikatna fryzura

Mając długie lub półdługie włosy, nie musimy robić efektownego koka. Wystarczy delikatne podpięcie włosów. Najmodniejsze uczesania na wesele są ciekawe wizualnie, ale jednocześnie prezentują się naturalnie. Z tego względu kobiety decydują się pofalować włosy, jednak zamiast błyskotki wpiętej we fryzurę, stawiają również na warkocze okalające głowę.

d3byogy

Takie weselne upięcie zdecydowanie zwróci uwagę, odznaczając się niewymuszoną elegancją. Luźne upięcia są dedykowane kobietom, które cenią klasykę, ale jednocześnie lubią czuć się swobodnie. Do lekkiej fryzury warto dobrać delikatny makijaż.

Upięcia ślubne Instagram.com
Podziel się

Modne upięcie na wesele — piękny warkocz

Do najmodniejszych upięć weselnych należą warkocze. Są bardzo popularne wśród panien młodych, które tworzą z warkocza wianek bądź wplatają w niego kwiaty pasujące do bukietu.

d3byogy

Idąc na wesele również możemy wybrać ciekawy splot. Dwa uniesione warkocze, które łączą się z rozpuszczonymi włosami, podkreślą elegancką stylizację. Przy efektownej fryzurze ślubnej warto postawić na delikatny makijaż, drobną mieniącą się biżuterię oraz klasyczną prostą kreację.

Upięcia ślubne Instagram.com
Podziel się

Modne upięcie na wesele — odwrócony kucyk

Choć wydawałoby się, że kucyk to dobre rozwiązanie wyłącznie na co dzień, odpowiednio upięty może być również ciekawym wyborem na wesele.

d3byogy

Wybraliśmy luźny typ eleganckiego upięcia, który najlepiej będzie współgrał z dopasowaną sukienką lub klasycznym kombinezonem. Kucyk możemy związać gumką z ozdobnym kolorowym kamieniem, piękną spinką lub obwiązać własnymi włosami.

Aby zrobić odwrócony kucyk, wystarczy zebrać pasma okalające twarzy i wywinąć, a następnie połączyć.

Upięcia ślubne Instagram.com
Podziel się
d3byogy

Podziel się opinią

Share

d3byogy

d3byogy