Zdradziła ją mimika. Polityk PiS opisał zachowanie Nawalnej

Zdradziła ją mimika. Polityk PiS opisał zachowanie Nawalnej

Julia Nawalna trwała przy mężu do końca
Julia Nawalna trwała przy mężu do końca
Źródło zdjęć: © Instagram | navalny
19.02.2024 09:05, aktualizacja: 19.02.2024 12:45

- Podczas spotkań była stonowana i nie miała wypisanych na twarzy emocji. Może to i lepiej, bo myślę, że wywierało to jeszcze większe wrażenie na słuchaczach. Choć miałem czasem wrażenie, że już ma dosyć pytań o to, jak czuje się jej mąż w czasie głodówki - wspomina Ryszard Czarnecki, który kiedyś spotkał żonę opozycjonisty w PE. Już wtedy miała wyglądać na bardzo zmęczoną.

16 lutego 2024 roku rosyjskie służby poinformowały, że Aleksiej Nawalny nie żyje. Lider rosyjskiej opozycji zmarł nagle w kolonii karnej. Jak podano do informacji publicznej, miał "poczuć się źle" podczas spaceru i "niemal od razu stracić przytomność", a wezwani na miejsce ratownicy medyczni nie byli w stanie go uratować.

Jego żona, Julia Nawalna, która tego dnia brała udział w Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa, do końca była pełna nadziei, że nie tylko jeszcze zobaczy męża, ale doczeka także jego uwolnienia.

Ryszard Czarnecki o spotkaniach z Julią Nawalną

Jednym z polskich polityków, który miał okazję poznać rodzinę Aleksieja Nawalnego, jest poseł do Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki. W rozmowie z "Faktem" opowiedział, jak wspomina spotkania z Julią Nawalną w siedzibie PE w Strasburgu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Delegacja UE-Rosja w Parlamencie Europejskim najpierw zaprosiła jego córkę Darię. A potem do Strasburga przyleciała jego żona, Julia, gdzie przedstawiała poruszającą historię swojego męża. Były to bardzo ważne wizyty - powiedział Czarnecki.

Nie ukrywał, że patrząc na Nawalną, miał wrażenie, że jest już bardzo "zmęczona niemocą".

- Podczas spotkań była stonowana i nie miała wypisanych na twarzy emocji. Może to i lepiej, bo myślę, że wywierało to jeszcze większe wrażenie na słuchaczach. Choć miałem czasem wrażenie, że już ma dosyć pytań o to, jak czuje się jej mąż w czasie głodówki. Bardziej chciała odpowiedzi, co Zachód może zrobić dla jej męża - stwierdził.

Jaka jest Julia Nawalna?

Zdaniem Ryszarda Czarneckiego, Julia Nawalna jest przede wszystkim "silną kobietą".

- Myślę, że mąż nie chciałby, aby dawała świadectwo, płacząc - oznajmił.

- Każdemu mężowi, który ma poważne problemy, życzę, aby jego żona zabiegała o niego, tak samo jak Julia Nawalna o Aleksieja - dodał polityk PiS.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także