Na oczach teściów i rodziców. Para młoda nie czuła skrępowania

Na oczach teściów i rodziców. Para młoda nie czuła skrępowania

Zabawa, która wzbudziła kontrowersje
Zabawa, która wzbudziła kontrowersje
Źródło zdjęć: © TikTok | @mrskaylamcgraw
28.06.2023 09:08, aktualizacja: 28.06.2023 10:09

U niektórych wywołują śmiech, u innych żenadę. Są zabawy weselne, które przekraczają granice dobrego smaku. Młoda Para udostępniła nagranie, które wywołało w sieci burzę. "Po czymś takim nie miałabym rodziców" - napisała jedna z internautek.

Sezon weselny trwa w najlepsze. Na parkietach nie brakuje tańców i weselnych zabaw, a nagrania krążą potem po sieci. Czasem wywołują śmiech, a czasem falę krytyki. "Współczuję waszym gościom, a szczególnie rodzinie" - czytamy w sekcji komentarzy.

Nurkowanie po podwiązkę

Niesmak internautów wywołała zabawa polegająca na ściąganiu zębami przez pana młodego podwiązki z nogi panny młodej. Na nagraniu widzimy, jak mężczyzna bez żadnego skrępowania śmiało nurkuje pod jej sukienkę, by po chwili wynurzyć się ze swoją zdobyczą w zębach. Mężczyzna zachowuje przy tym pełną powagę, kobieta wygląda na rozbawioną. Śmieje się, starając się nie utrudniać panu młodemu misji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Internauci są bezwzględni

Mimo że zabawa jest popularna za granicą, wielu internautów nie kryło zażenowania. "Czuję się niekomfortowo" - napisała jedna z internautek.

Największe wzburzenie wzbudził fakt, że scena rozgrywała się na oczach rodziny. "Po czymś takim nie miałabym rodziców" - stwierdziła jedna z kobiet. "Naprawdę nie rozumiem tej tradycji... robić to wszystko w obecności bliskich i przyjaciół?" - pytała inna.

"Uff, mogę sobie tylko wyobrazić wzrok mojego taty, gdy to robimy" - napisała jedna z komentujących. "Mamy wideo, na którym widać jego minę" - odpisała rozbawiona panna młoda.

Znalazły się też osoby, które stanęły w obronie pary młodej. "Przecież rodzice i tak wiedzą, co się robi przed i po ślubie", "Pozwólmy dorosłym się bawić. Moi rodzice by to zrozumieli" - czytamy w sekcji komentarzy.

Wideo stało się wiralem. Obejrzało jej już 20 milionów osób.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (57)
Zobacz także