Trwa ładowanie...
Megafon.pl
Ludzie

"Na skraju jutra": Tom Cruise wraca do przeszłości

Tuż przed światową premierą obrazu "Na skraju jutra" studio Warner Bros. Pictures zaprezentowało nowe klipy z filmu oraz materiał zza kulis.
Share
"Na skraju jutra": Tom Cruise wraca do przeszłości
Źródło: ONS.pl
d1ovzgp

Tuż przed światową premierą obrazu "Na skraju jutra" studio Warner Bros. Pictures zaprezentowało nowe klipy z filmu oraz materiał zza kulis. Akcja "Na skraju jutra" rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Tom Cruise wciela się w oficera, który nigdy nie był na polu walki. Dowódcy wysyłają go jednak na samobójczą misję. Bohater ginie po kilku minutach bitwy i wpada w pętlę czasową. W nieskończoność przeżywa ten sam tragiczny dzień, tę samą śmiertelną potyczkę.

Przy każdym powrocie jednak uczy się nowych rzeczy i usiłuje odmienić swój los. Osobą, która może mu pomóc jest oficer grana przez Emily Blunt.

Z czterema nowymi fragmentami filmu oraz z materiałem zza kulis można zapoznać się poniżej:

d1ovzgp

W obsadzie "Na skraju jutra" znaleźli się również Bill Paxton, Laura Pulver, Kick Gurry, Dragomir Mrsic, Charlotte Riley, Jonas Armstrong i Franz Drameh. Scenariusz - na podstawie japońskiej powieści graficznej Hiroshiego Sakurazaki i Yoshitoshiego Abe - napisali Dante W. Harper, Jez Butterworth, John-Henry Butterworth i Christopher McQuarrie. Za kamerą stanął Doug Liman.

Obraz zagości w kinach w Polsce już 6 czerwca.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Tom Cruise nie rezygnuje z "Top Gun 2"*

* Tom Cruise oskarżony o plagiat*

* Emily Blunt chce być Bondem!*

d1ovzgp

Podziel się opinią

Share
d1ovzgp
d1ovzgp