ModaNa wesele i nie tylko. Czekoladowe prezenciki na różne okazje już od 5 zł

Na wesele i nie tylko. Czekoladowe prezenciki na różne okazje już od 5 zł

Na wesele i nie tylko. Czekoladowe prezenciki na różne okazje już od 5 zł
Źródło zdjęć: © iStock.com
29.10.2018 12:51, aktualizacja: 29.10.2018 13:34

Czekoladowe upominki na różne okazje mają szerokie zastosowanie. Od spotkań rodzinnych w kameralnym gronie, po duże konferencje. To gustowny i niedrogi sposób na to, aby pozostawić po sobie miłe wrażenie.

Weselne drobiazgi – czekoladowe prezenciki

Z większości wesel wychodzimy z małym prezentem lub czekoladką w kieszeni. W ten sposób gospodarze wydarzenia chcą nam je umilić i utrwalić miłe wspomnienia. Małe bibeloty, słoiczki z dżemem lub miodem albo pomysłowe gazety – każdy pomysł jest dobry, aby zadowolić weselnych gości.

Kiedy na nasze wesele zapraszamy całą rodzinę i wszystkich przyjaciół, lista gości bywa imponująco długa. W takiej sytuacji podarowanie każdej osobie ciekawego prezentu staje się kosztowne. Słodka pralinka w eleganckim kartoniku, tubce lub z nadrukowanymi inicjałami pary młodej będzie niedrogim i ciekawym pomysłem.

Jubileuszowe słodkości z czekolady

Jeśli zbliża się ważna data dla twojej rodziny, firmy, czy grupy znajomych, najczęściej urządzasz potkanie, przyjęcie lub kolację, która ma to wydarzenie upamiętnić. Dzięki małym pakiecikom z czekoladką możesz swoich gości zaprosić lub miło pożegnać na koniec wieczoru.

Podziękowania za udział w spotkaniu w czekoladowej niespodziance

Słodki początek dobrej współpracy docenią nowocześni przedsiębiorcy. W nowo otwartej kwiaciarni lub salonie fryzjerskim na osiedlu mogą nas przywitać czekoladowe wizytówki. Te drobiazgi sprawią, że zapamiętamy nowe miejsce i chętniej do niego wrócimy. Taki sam efekt dadzą firmowe czekoladki na stoisku w czasie lokalnych targów, gdzie chcemy, aby nasi nowi klienci nas dobrze wspominali.

Na wesele, konferencję i początek współpracy

Czekoladowe prezenciki na specjalne zamówienie z logo firmy to oryginalny i coraz bardziej popularny pomysł na firmowe gadżety. Długopisy, smycze i kubki stały się powszechne i dość banalne, dlatego zastąpienie ich wyrafinowaną pralinką jest mile widziane przez klientów. Część przedsiębiorców uważa, że symboliczny długopis firmowy lepiej spełni swoje zadanie, bo pozostawiony na biurku czy w szufladzie na dłużej, pozwoli znaleźć numer telefonu do konkretnej firmy. Częściowo to prawda, ale numer telefonu równie łatwo znajdziemy teraz w internecie, a słodka, smaczna czekoladka sprawi, że kontakt z firmą wpisze się w naszą pamięć jako miłe wspomnienie. Aby zyskać możliwość przekazania nam swoich danych kontaktowych w sposób ciekawszy od banalnej wizytówki, przedsiębiorcy także coraz chętniej sięgają po słodkie, reklamowe upominki na zamówienie. Możemy wybrać pralinkę z nadrukiem lub czekoladowy telegram z nazwą firmy lub jej hasłem reklamowym.

Planujesz coś ciekawego w swojej firmie z okazji najbliższych świąt? Pomyśl już teraz o słodkim akcencie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także