Blisko ludziNadia Sawalha tańczy w kostiumie przy basenie. Nagranie zamieściła w sieci

Nadia Sawalha tańczy w kostiumie przy basenie. Nagranie zamieściła w sieci

Nadia Sawalha pokazała zdjęcie w bikini
Nadia Sawalha pokazała zdjęcie w bikini
Źródło zdjęć: © Getty Images

09.08.2020 11:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nadia Sawalha w najnowszym poście opublikowanym w mediach społecznościowych opowiedziała o zmaganiach z akceptacją własnego ciała. "Marzę, żeby moje i wasze córki nie musiały przechodzić przez faszyzm cielesny, przez który tak wiele z nas musiało przejść" – napisała.

Nadia Sawalha jest brytyjską aktorką i prezenterką telewizyjną pochodzenia jordańskiego. 55-latka przez wiele lat zmagała się z zaburzeniami dysmorficznymi. Nie potrafiła zaakceptować swojego ciała po tym, jak wiele lat temu w sieci ukazało się jej zdjęcie w bikini wraz z prześmiewczymi uwagami. Aktorka nosiła wówczas rozmiar 44.

"To spiep...yło mnie na lata. Do tego stopnia, że dosłownie nigdy nie odważyłam się wyjść na plażę czy basen bez okrycia" – napisała pod najnowszym ciałopozytywnym nagraniem, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Nadia Sawalha pokazała ciałopozytywne nagranie

Całe szczęście te dni ma już za sobą. Sawalha opublikowała na swoim profilu na Instagramie wideo, na którym wbiega w kostiumie kąpielowym prosto do basenu. Przyznała, że teraz czuje się wolna i wyzwolona. Tak zresztą też wygląda.

"Marzę, żeby moje i wasze córki nie musiały przechodzić przez faszyzm cielesny, przez który tak wiele z nas musiało przejść. To marzenie może się spełnić tylko wtedy, gdy wszyscy będziemy się starać, aby dokonać zmiany, będąc milszymi dla siebie samych i innych. Nie oceniajmy się nawzajem" – zaapelowała aktorka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także