Trwa ładowanie...

Naga sesja Madonny wystawiona na aukcji

Szczupła dziewczyna na czarno-białych zdjęciach pozuje nago w sali baletowej. Choć na pierwszy rzut oka ciężko ją rozpoznać, 18-latką z fotografii jest Madonna. Niiepublikowane dotąd zdjęcia gwiazdy trafiły właśnie na aukcję Rock & Roll Pop Culture Auction.

Share
Naga sesja Madonny wystawiona na aukcjiŹródło: Materiały prasowe
d2wpavn

Uchodzi za skandalistkę niemal od początku swojej kariery. Madonna, bo o niej mowa już w latach 70. potrafiła pokazać, że nie należy do grzecznych dziewczynek. Mając 18. Lat zdecydowała się pozować fotografowi Cecilowi i. Taylorowi nago w sali baletowej. Krótka, czarna fryzura, piękne ciało i prawdziwa gracja bije z czarno-białych zdjęć wykonanych w 1997r.

Na fotografiach wykonanych w Art World Institute of Creative Arts w Ann Arbot Madonna ma 18 lat i jest studentką tańca.
Trzeba przyznać, że jak na tamte czasy zdjęcia były naprawdę odważne. Na niektórych fotografiach przyszła artystka pozuje zupełnie nago, prezentując szczuplutkie ciało. Z kolei na jednej ma na sobie jedynie kusą bluzkę frywolnie przewiązaną w pasie oraz chustkę na głowie.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Teraz nigdzie niepublikowane zdjęcia Madonny sprzed 40. Lat trafiły na aukcję. Piękne, odważne, ale również wysmakowane fotografie trafiły na sprzedaż przez organizację Gotta Have Rock and Roll. Aukcja, która nazwana została "Rock & Roll Pop Culture" rozpoczęła się 22 listopada i potrwa do 1 grudnia. Cała kolekcja to aż 108 fotografii. Ceny najtańszych zdjęć zaczynają się od 800 dolarów za jedno. Warto podkreślić, iż Madonna zanim stała się sławna często dorabiała sobie jako modelka, najczęściej pozując do aktów. Dwa lata później, po słynnej sesji w sali baletowej powstały czarno-białe fotografie, na których Madonna pozuje nago na łóżku.

d2wpavn

Dziś, mając 59 lat Madonna nie ma najmniejszego problemu z pokazywaniem ciała, zarówno proywatnie, jak i w sesjach zdjęciowych. Nic dziwnego, gdyż wygląda świetnie. Sekretem jej doskonałej figury są wielogodzinne ćwiczenia. Każdego dnia Madonna ćwiczy aż pięc godzin dziennie. -Najlepsi sportowcy ćwiczą cały dzień. Madonna również ćwiczy cały dzień. Trenuje pięć godzin dziennie, non stop - powiedziała trenerka gwiazdy Stacey Griffith.

d2wpavn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wpavn
d2wpavn