Nagrał "atak" na żonę. Teraz się tłumaczy

Nagrał "atak" na żonę. Teraz się tłumaczy

Jakub i Paulina Rzeźniczak na spacerze
Jakub i Paulina Rzeźniczak na spacerze
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
18.04.2023 20:55, aktualizacja: 18.04.2023 21:54

Jakub Rzeźniczak opublikował na Instagramie zaskakujące nagranie. Widać na nim spacerującą po plaży żonę piłkarza. Paulina Rzeźniczak nie mogła cieszyć się przechadzką. Kobieta w pewnym momencie wpadła w panikę, a całe zajście uwiecznił jej mąż.

Paulina Rzeźniczak niedawno wyszła za mąż za piłkarza Wisły Płock - Jakuba Rzeźnicza. Para chętnie relacjonuje na Instagramie swoje życie. Ostatnio mąż influencerki opublikował w sieci zabawne nagranie. Jego żonie nie było jednak do śmiechu.

Jakub Rzeźniczak mierzył się z hejtem

Jakub Rzeźniczak to jeden z piłkarzy Wisły Płock. Mężczyzna zasłynął dzięki swoim licznym związkom. Niedawno było o nim głośno za sprawą ślubu z Pauliną Nowicką, który odbył się kilka miesięcy po śmierci jego synka Oliwiera.

Sportowiec nie ukrywał, że chce iść naprzód. Nie przejmował się hejtem, który na niego spadał w ostatnim czasie. Rzeźniczak chętnie publikuje w sieci zdjęcia ze swoją małżonką, dzieląc się z fanami swoim szczęściem.

Paulina Rzeźniczak także prężnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Kobieta nie tylko dzieli się z fanami zdjęciami z podróży, ale też chętnie dokumentuje codzienność. Niedawno nawet zdradziła, ze ich rodzina się właśnie powiększyła. Para postanowiła zaadoptować psa ze schroniska.

Paulina Rzeźniczak wpadła w panikę na spacerze

Jakub Rzeźniczak, podobnie jak jego żona, pokazuje internautom prywatne życie. Ostatnio sportowiec opublikował nagranie ze spaceru, na którym można zobaczyć jego ukochaną oraz ich wspólnego psa.

Paulina Rzeźniczak w pewnym momencie zaczęła krzyczeć i uciekać. Okazało się, ze tuż obok niej przelatywała osa. Kobieta szalenie się wystraszyła, próbując jednocześnie odgonić ją od siebie oraz ich czworonożnego pupila.

Piłkarz nie krył rozbawienia sytuacją, a opublikowany filmik podpisał: "Musiałem, wybacz kochanie".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta