Nagranie z Siedlec obiegło sieć. Tylko nieliczni się odważyli

Nagranie z Siedlec obiegło sieć. Tylko nieliczni się odważyli

Tylko trzy pary zdecydowały się zatańczyć walca na studiówce
Tylko trzy pary zdecydowały się zatańczyć walca na studiówce
Źródło zdjęć: © YouTube | Tygodnik Siedlecki
27.02.2023 11:41, aktualizacja: 27.02.2023 12:57

Jakiś czas temu w sieci pojawił film dokumentujący taniec uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach. Różnił się on jednak nieco od popularnych w ostatnim czasie nagrań ze studniówek.

Choć tegoroczny sezon studniówkowy dobiegł końca, w sieci wciąż ogromną popularnością cieszą się nie tylko zdjęcia modnych kreacji, ale i liczne nagrania dokumentujące to, jak bawili się tegoroczni maturzyści i ich nauczyciele w różnych częściach Polski.

Najczęściej filmowane są oczywiście popisy taneczne, a przede wszystkim tradycyjnie rozpoczynający bal polonez. Coraz częściej jednak można zaobserwować nie tylko wariacje na temat poloneza, ale i studniówkowe pokazy zupełnie innych tańców.

Tylko trzy pary odważyły się na ten krok

Jakiś czas temu Tygodnik Siedlecki podzielił się nagraniem ze studniówki uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach. Różni się ono jednak od filmików, jakie można było do tej pory znaleźć w sieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Podobnie jak w innych szkołach, także i w tej maturzyści, oprócz poloneza, przygotowali inny taniec. W ich przypadku był to walc, jednak na to, aby publicznie go zatańczyć zdecydowały się tylko trzy pary.

Tancerze zdecydowali się na bardzo podobne stroje - dziewczyny miały czarne spódnice i białe bluzki, a ich partnerzy - do białych koszul i czarnych spodni dobrali też ciemne szelki i muszki. Pozostali uczniowie w pięknych strojach przyglądali się swoim kolegom i koleżankom.

Walc na studniówce ZSP6 w Siedlcach

Pozytywne reakcje internautów

Pod nagraniem pojawiły się pozytywne komentarza internautów, którym subtelny, ale i wyjątkowo efektowny układ taneczny bardzo przypadł do gustu. "Ależ pięknie", "Brawa za odwagę", "Szkoda, że to nie jest pełna wersja" - można przeczytać pod opublikowanym przez Tygodnik Siedlecki w serwisie YouTube filmiku.

Jedna z komentujących pochwaliła tańczących maturzystów za odwagę. "Nie każdy by wystąpił przed takim audytorium. Zatańczone z wdziękiem" - podkreśliła.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta