Najlepsze oświadczyny w historii

Najlepsze oświadczyny w historii
Źródło zdjęć: © shutterstock

15.07.2015 10:35, aktual.: 24.07.2015 12:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O takich oświadczynach marzy każda kobieta – 23-letni Liam Cooper nagrał własną wersję teledysku do piosenki „Rude”, który jego ukochana Amy obejrzała razem z setką osób, a następnie oświadczył się jej… w kinie.

– Spotykamy się ze sobą od szkoły średniej. Zależało mi, żeby oświadczyć się Amy w nietypowy sposób i zrobić coś, czego nie będzie się spodziewała – mówi Australijczyk Liam Cooper, który spędził z Amy Smith siedem lat i zdecydował, że chce być z nią do końca życia. Liam zaprosił swoją ukochaną do kina. Para spokojnie oglądał film – do czasu, gdy chłopak wymknął się z sali pod pretekstem skorzystania z toalety. Wtedy na ekranie Amy zobaczyła swojego ukochanego i nagraną przez niego wersję teledysku przebojowej piosenki „Rude” zespołu Magic!. Wielkie było jej zaskoczenie, gdy okazało się, że Liam gra w nim główną rolę, a oprócz niego w nagraniu wziął udział jego przyszły teść, czyli ojciec Amy oraz ich przyjaciele. Wybór piosenki był nieprzypadkowy – Liam w teledysku stara się o rękę Amy, choć jej ojciec nie chce się na to zgodzić. I śpiewa: „Poślubię tę dziewczynę, poślubię ją mimo wszystko, poślubię tę dziewczynę. Tak, nieważne, co mówisz, ożenię się z tą dziewczyną i będziemy rodziną”. Zdeterminowany Liam w
teledysku wskakuje w garnitur i… gna do kina. Kiedy film się skończył, Liam podszedł do Amy z bukietem czerwonych róż i butelką szampana, po czym na oczach całej sali poprosił ukochaną o rękę. – Amy kocham cię, na niczym nie zależy mi bardziej niż na tym, żebyś została moją żoną. Chcę spędzić z tobą resztę życia. Czy wyjdziesz za mnie? – zapytał. Trud, jaki sobie zadał, opłacił się: Amy, nie potrafiąc ukryć wzruszenia, zgodziła się, a brawo bili im członkowie rodziny, przyjaciele i obcy ludzie zgromadzeni w kinie. Życzenia świeżo upieczonym narzeczonym złożyli również członkowie grupy Magic!. – Przygotowanie teledysku trwało kilka miesięcy. Amy była kompletnie zaskoczona! Nie mogła w to wszystko uwierzyć, ale pomysł bardzo jej się spodobał – sumuje Liam.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także