Blisko ludziNajlepsze prezenty z sieci

Najlepsze prezenty z sieci

Najlepsze prezenty z sieci
Źródło zdjęć: © 123RF
04.12.2015 13:33, aktualizacja: 04.12.2015 22:26

Święta Bożego Narodzenia nie bez powodu kojarzą się nam z prezentami. Ze sklepowych witryn i półek już od listopada zaczynają zerkać na nas mikołaje i renifery wszelkiej maści, które poza klimatyczną oprawą mają w zwyczaju już samą swoją obecnością przypomnieć o liście podarków do nabycia.

Święta Bożego Narodzenia nie bez powodu kojarzą się nam z prezentami. Ze sklepowych witryn i półek już od listopada zaczynają zerkać na nas mikołaje i renifery wszelkiej maści, które poza klimatyczną oprawą mają w zwyczaju już samą swoją obecnością przypomnieć o liście podarków do nabycia. Świąteczne zakupy w sklepach stacjonarnych i centrach handlowych powoli odchodzą do lamusa - coraz częściej wolimy korzystać z zakupów internetowych przez wzgląd na oszczędność czasu, minimalizację stresu oraz możliwość znalezienia produktów wyjątkowych, zrobionych ręcznie, a nawet w pojedynczych sztukach.

Prezentowe propozycje projektantów są różnorodne nie tylko w kontekście asortymentu. Nie chcemy obdarować bliskich niepotrzebnymi drobiazgami zbierającymi kurz o wątpliwej urodzie czy kolejną parą czarnych skarpet, gdy prezenty z pracowni poza jakością kuszą nas przystępną ceną. Z przyjemnością zamieniamy masowe produkty na rzeczy tworzone z pasją w rodzimych pracowniach, które autorzy sprzedają w sieci np za pośrednictwem platform jak DaWanda.pl. Autorska ceramika, ręcznie malowane kubki, dziergane szale i swetry, ubrania szyte w krótkich seriach, czy wyjątkowa biżuteria, to tylko mała część potencjalnych prezentów wykonanych ręcznie, z dbałością o detale.

Personalizacja prezentu bywa czasem sprawą życia lub śmierci, a poważnie rzecz ujmując, podjęcia decyzji o zakupie lub rezygnacji. Ania Sobocińska wie to doskonale i szybko wprowadziła do oferty MIAMILU personalizowane kubki realizowane na zamówienie klienta. Ręcznie malowane kubki z charakterystycznymi zwierzakami i napisami, to świetna alternatywa dla maszynowego nadruku, a możliwość dopasowania ich do obdarowywanej osoby czyni je prezentem naprawdę osobistym i idealnym dla każdego. Spieszcie się, Ania ma pokaźną listę oczekujących na jej małe dzieła, a święta tuż tuż!

Biżuteria to niezawodny prezent dla niemal każdej kobiety. Projektanci prześcigają się w tworzeniu wzorów, faktur i materiałów, które zainteresują nas na tyle, by zrezygnować z produkowanych na szeroką skalę błyskotek na rzecz prawdziwego rzemiosła. Liczy się oryginalność, jakość i oczywiście cena adekwatna do całości. Ręcznie rzeźbione w drewnie czy syntetycznej masie pierścionki, kolczyki z suszonych kwiatów zamkniętych w srebrze lub żywicy, misterne plecionki oraz finezyjne jubilerskie formy przyciągają uwagę i robią wrażenie. Twórca marki Fruit Bijoux, Szymon Ciechorski, wszystkie elementy swojej niezwykłej biżuterii wykonuje sam: od form, przez barwienie kamieni, aż po ostateczny szlif i pakowanie. Charakterystycznymi produktami marki są pierścionki z kolekcji Vu. Te małe arcydzieła mają jeszcze jedną pożądaną cechę - wymienne “główki”! Jedna obrączka daje wiele możliwości, więc miłośniczki zmian i praktycznych rozwiązań będą zachwycone możliwością dokupienia innych kolorów i rozmiarów wkręcanych
kamieni. Nic dziwnego, że zamówienia u Fruit Bijoux uzależniają.

Źródło artykułu:Informacja prasowa