Najpiękniejsze zimowe koce. Ochronią przed zimnem i ozdobią mieszkanie

Najpiękniejsze zimowe koce. Ochronią przed zimnem i ozdobią mieszkanie

Najpiękniejsze zimowe koce. Ochronią przed zimnem i ozdobią mieszkanie
Źródło zdjęć: © Fotolia
Monika Zonenberg
27.11.2017 15:38, aktualizacja: 27.11.2017 17:00

Wkraczamy w gorący okres świąteczny. Przystrajamy mieszkania i zaczynamy szukać prezentów dla najbliższych. Naszym zdaniem, jednym z najlepszych dodatków na zimę jest świąteczny koc, którym możemy się otulić, ale stanowi też piękną ozdobę domu. Nie będziesz chciała spod niego wychodzić! Wybraliśmy najpiękniejsze świąteczne koce, które wprowadzą cię w niezwykły nastrój.

OZDOBA DOMU
Koc może się wydawać jedynie wygodnym i użytecznym dodatkiem do sypialni. Świetnie wygląda również jako ozdoba wnętrza. Jeśli chcesz wprowadzić do swojego domu świąteczny i zimowy nastrój, powinnaś się w niego zaopatrzyć. Nic nie nadaje takiej przytulności jak puszysty, gruby koc położony na kanapie. Ktoś, kto na niej usiądzie, od razu będzie miał ochotę się w niego zawinąć. Nie ma nic przyjemniejszego niż długi, zimowy wieczór spędzony pod ciepłym kocem. Doskonale będzie również wyglądał złożony i położony na regale, jako ozdoba. Piękny koc jest ozdobą, więc nie ma potrzeby chować go do skrzyni kanapy czy w szafie.

NA PREZENT
Co roku życie dostarcza nam dowodów, że kupowanie prezentów nie jest proste. Zazwyczaj zostawiamy to na ostatnią chwilę i z paniką w głowie biegamy po sklepach w poszukiwaniu odpowiednich podarunków. Nie zawsze szybko znajdziemy coś, co trafi w gust obdarowywanej osoby. Warto wtedy postawić na coś sprawdzonego. Gruby koc, który chroni przed mrozem, może być wspaniałym prezentem, który nie zostanie rzucony w kąt, a będzie często używany w różny sposób.

WYGODNY I PRZYTULNY
Uniwersalność koca jest jego największą zaletą. Możesz ozdobić nim pokój, położyć na łóżku jak narzutę lub trzymać skryty w szafie. Możesz wyjmować go tylko wtedy, kiedy miałaś gorszy dzień i spędzać pod nim wieczór, oglądając kolejny sezon ulubionego serialu. Jeśli masz dzieci, możesz rozłożyć go na podłodze, by mogły się na nim bawić. Nieważne, w jaki sposób będziesz go używać, ważne żeby był dobrej jakości. Wybierz ten, który najlepiej kolorystycznie pasuje do twojego wnętrza - wtedy z przyjemnością będziesz go używać.