Trwa ładowanie...
d1cpe0k

Najpopularniejszy pierścionek zaręczynowy wg portalu Pinterest

Jednym z najpopularniejszych pierścionków zaręczynowych na świecie jest szafir Kate Middleton, który dostała od księcia Williama. Wartość błyskotki z roku na rok rośnie - teraz jest on dziesięciokrotnie droższy niż w czasach, kiedy książę Karol ofiarował go księżnej Dianie. Okazuje się, że w świecie biżuterii istnieje pierścionek zaręczynowy, który jest dużo bardziej pożądany niż świecidełko Kate. Jego sława rośnie i właśnie został okrzyknięty najpopularniejszym pierścionkiem zaręczynowym w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najpopularniejszy pierścionek zaręczynowy wg portalu Pinterest
(Getty Images)
d1cpe0k

Kobiety, które marzą o romantycznych zaręczynach czy wytwornych ślubach chętnie śledzą inspirujące zdjęcia w mediach społecznościowych. Skarbnicą pomysłów w tym zakresie jest Pinterest. I to właśnie na tym portalu błyskotka ze zdjęcia pobiła rekordy popularności. Kobiety z całego świata pokochały magiczny pierścionek i dały temu wyraz w komentarzach oraz udostępnieniach zdjęć świecidełka.

   Pinterest
(Pinterest)

Model Verragio zaprojektowany przez pracownię Reymonda Lee kosztuje około 4 tysięcy dolarów. Pierścionek został wykonany z 18-karatowego białego złota i zdobył już 63 tysiące zwolenników.

   Pinterest
(Pinterest)

Jak wam się podoba taki brylant?

Zobacz także:
Oszołomieni możliwościami - jak skutecznie podejmować decyzje w dobie wielu wyborów

d1cpe0k

Podziel się opinią

Share
d1cpe0k
d1cpe0k