Najspokojniejsze znaki zodiaku. Nigdy się nie kłócą

Najspokojniejsze znaki zodiaku. Nigdy się nie kłócą

Znaki zodiaku, z którymi nie da się kłócić
Znaki zodiaku, z którymi nie da się kłócić
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
06.10.2023 09:46, aktualizacja: 08.10.2023 14:27

Nie lubią wchodzić w konflikty, a dla świętego spokoju zrobią absolutnie wszystko. Oto trzy znaki zodiaku, które nie dają się sprowokować. W wypadku konfliktu nie grają na emocjach, tylko używają rozsądnych argumentów.

Byk, Waga i Strzelec prawie nigdy nie podnoszą głosu. Są to znaki bardzo zrównoważone i stabilne emocjonalnie. Nie dążą do konfliktów, które ich męczą i wysysają całą życiową energię. Za wszelką cenę unikają kłótni – wolą ustąpić albo wypracować sensowny kompromis, niż rzucać wokół pustymi obelgami. Z tymi trzema znakami praktycznie nie da się pokłócić! Nie dają na to szansy, szybko ucinając w zarodku zbyt agresywne wymiany zdań. A gdy nie ma innego wyjścia – po prostu uciekną od konfliktowej sytuacji.

Byk – nie opłaca mu się kłócić

Osoby urodzone w tym znaku należą do najbardziej spokojnych, stabilnych i zdyscyplinowanych. Przez większość życia skupiają się na pracy, budowaniu swojej pozycji i bezpieczeństwa finansowego. Nie mają czasu ani energii na kłótnie. Do życia mają podejście praktyczne: jeśli pojawia się konflikt, trzeba go rozwiązać, a nie krzyczeć. Innym dobrym rozwiązaniem dla Byka jest również – ucieczka. Aby uniknąć awantury zrobi wszystko: powie to, co druga osoba chce usłyszeć, albo po prostu wyjdzie z domu. W podobny sposób Byki zakańczają inne relacje w swoim życiu. Odchodzą albo zapadają w ciszę, dopóki druga strona nie rozumie aluzji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Waga – zbyt rozsądna na awantury

Zodiakalne Wagi nie widzą sensu w kłóceniu się o cokolwiek. Ich zdaniem o wszystkim można porozmawiać, przedyskutować, dojść do konkretnych wniosków. Waga jest osobą na tyle zrównoważoną, empatyczną i rozsądną, że potrafi zrozumieć każde stanowisko. Nie widzi świata wyłącznie w odcieniach bieli i czerni, docenia też szarości. Nie wierzy, że tylko jedna osoba koniecznie musi mieć rację – wszystko zależy od konkretnych okoliczności. Skoro Waga nie bierze udziału kłótni, staje się świetną mediatorką. Jej zdolności dyplomatyczne często bywają wykorzystywane przez krewnych i znajomych, którzy sami nie potrafią dojść do porozumienia.

Strzelec – zbyt wesoły na konflikty

Strzelec należy do najbardziej beztroskich, wesołych i energicznych znaków zodiaku. Cechuje go niewyczerpany optymizm i entuzjazm w podejściu do wielu spraw, nawet tych bardzo poważnych i życiowych. Strzelce nie lubią i nie potrafią się kłócić. Uwielbiają hałas, ale wyłącznie ten związany z zabawą i przyjemnym spędzaniem czasu. Podczas awantury Strzelec będzie się na wszelkie sposoby się wykręcał i unikał odpowiedzi, która – jak mu się wydaje – może zaostrzyć konflikt. Zamiast tego spróbuje rozbroić przeciwnika zaraźliwym śmiechem, dobrym humorem czy żartem. Zazwyczaj mu się to udaje, ponieważ nie ma drugiego tak wyluzowanego i zabawnego człowieka.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także