Najstarsza iluzja optyczna. Zdradza prawdę o człowieku

Najstarsza iluzja optyczna. Zdradza prawdę o człowieku

To najstarsza iluzja optyczna świata
To najstarsza iluzja optyczna świata
Źródło zdjęć: © Twitter | kumarmanish9
16.02.2023 14:32, aktualizacja: 18.01.2024 19:24

Wiedzieliście, że najstarsza iluzja optyczna świata ma aż 900 lat? Spójrzcie na poniższe zdjęcie. To, co ujrzycie na nim jako pierwsze, powie wam prawdę o was samych i waszym charakterze. Przygotujcie się jednak na każdą opcję!

Iluzje optyczne są z nami nie od dziś. Okazuje się, że najstarsza z nich znajduje się w Indiach i ma aż 900 lat! Mowa tu o fragmencie świątyni Airavatesvara, która znajduje się w miejscowości Kumbakonam w dystrykcie Thanjavur, w południowoindyjskim stanie Tamil Nadu. Jeżeli nigdy wcześniej jej nie widzieliście, to świetnie. Spójrzcie na zdjęcie, bo to, co ujrzycie na nim jako pierwsze, powie wam najszczerszą prawdę o was samych.

To najstarsza iluzja optyczna świata

Fragment rzeźby ze świątyni Airavatesvara przedstawia nieco dziwne zwierzę, które jest połączeniem słonia i byka. Wybór nie jest jednak przypadkowy, ponieważ to właśnie te dwa stworzenia mają ogromne znaczenie w narodowej religii Indii, czyli hinduizmie.

Słoń, określany mianem Airavata, jest czczony jako pojazd hinduskiego boga nieba - Indry. Byk, czyli Nandi, jest natomiast symbolem wielkiego boga zniszczenia - Shivy.

Wszystko zależy więc od tego, co ujrzeliście na zdjęciu przedstawiającym fragment hinduskiej świątyni jako pierwsze. Słonia czy byka? Odpowiedź ma duże znaczenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co widzisz na zdjęciu?

Interpretacja rzeźby może być różna, jednak zawsze skupia się na dwóch odpowiedziach: słoń albo byk. Jeżeli to słoń był pierwszą rzeczą, jaka rzuciła ci się w oczy to znaczy, że jesteś osobą spokojną, lojalną i bardzo życzliwą. Cechuje cię także ogromna inteligencja.

Jeśli pierwszy był natomiast byk - nie martw się, nic straconego. Oznacza to bowiem, że jesteś osobą wierną, uczciwą i pozytywnie nastawioną do życia. Potrafisz jednak stawiać na swoim. Upartość i zaciekłość to twoje dwie, znaczące cechy. Nie odpuścisz nikomu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta