GwiazdyNatalia Kukulska pokazała najmłodszą córkę. Od razu widać, co odziedziczyła po mamie

Natalia Kukulska pokazała najmłodszą córkę. Od razu widać, co odziedziczyła po mamie

Natalia Kukulska pokazała córkę
Natalia Kukulska pokazała córkę
Źródło zdjęć: © ONS
oprac. KSA

14.08.2021 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia Kukulska dobrze łączy pracę zawodową z macierzyństwem. Piosenkarka ma trójkę dzieci i stara się spędzać z nimi jak najwięcej czasu. Właśnie opublikowała zdjęcie małej Laury biegającej po plaży.

Natalia Kukulska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w kraju. Nic dziwnego, jest córką Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Natalia od małego była blisko muzyki i szybko zaczęła stawiać pierwszej kroki na scenie. Już w 1986 wydała debiutancki album studyjny, zatytułowany po prostu "Natalia".

Artystka cały czas jest aktywna zawodowo. Nagrywa płyty, koncertuje, angażuje się w różnego rodzaju projekty telewizyjne. Niedawno spędziła wyjątkowy czas na Zanzibarze, gdzie miała okazję wziąć udział w akcji charytatywnej. Kukulska nagrała piosenkę razem z lokalną gwiazdą muzyki i tym samym przyczyniła się do wsparcia fundacji Pili Pili Zanzibar.

Jaka matka taka córka

W podróży towarzyszyła jej rodzina. Mąż Michał Dąbrówka również był zaangażowany w projekt. Po pracy Natalia Kukulska korzystała z pięknej pogody i odpoczywała na malowniczych plażach.

Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie najmłodszej córki. Laura radośnie biega po plaży i niewątpliwie jest szczęśliwa. Co prawda nie widać twarzy dziewczynki, ponieważ Kukulska chroni jej wizerunek, ale i tak w oczy rzucają się przede wszystkim włosy czterolatki. Laura ma długie, kręcone czarne kosmyki. Dokładnie takie, jak jej mama.

Natalia Kukulska nie ukrywa, że od młodości chciała zostać mamą. Pierwsze dziecko urodziła w wieku 24 lat. Artystka w mądrych słowach potrafi mówić o macierzyństwie. "Do własnego dziecka ma się większą cierpliwość, niż do innych, bo widzi się w nim własne cechy, trochę się człowiek wewnątrz czasami złości, czasami śmieje z tego. Jest taki rodzaj miłości, która daje siłę, żeby przetrwać też te gorsze chwile, mimo że czasami człowiek potrafi zostać wyprowadzony z równowagi" - powiedziała w rozmowie z parenting.pl.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także