Trwa ładowanie...
d31lv70

Nawrócony Krystian Wieczorek odpowiada na hejt. "Gdy piszę o tym, co mnie boli, nazywany jestem katolem"

Krystian Wieczorek w szczerym wpisie odniósł się do negatywnych komentarzy na swój temat. "Pozostawię obrażanie mnie i straszenie w komentarzach, bez komentarza" – pisze aktor.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystian Wieczorek umieścił na swoim koncie na Instagramie szczery wpis
Krystian Wieczorek umieścił na swoim koncie na Instagramie szczery wpis (East News)
d31lv70

Krystian Wieczorek, który niedawno opowiadał o swoim nawróceniu, przeżył rozczarowanie związane z kościołem. Aktor znany z "M jak Miłość" opisał sytuację na swoim koncie na Instagramie. Chodziło o księdza, który zdaniem Wieczorka w nieodpowiedni sposób prowadził mszę świętą. Niestety, pod jego postem pojawiła się zagorzała i w niektórych momentach agresywna dyskusja. W najnowszym wpisie gwiazdor postanowił odnieść się do negatywnych komentarzy na swój temat.

- "Moi drodzy, cenię różnicę zdań, ale sposób wyrażania bez szacunku już niekoniecznie. Zatem kolejne posty już tylko o frytkach i ketchupie. Gdy piszę o tym, co mnie boli nazywany jestem katolem. Gdy piszę o łamaniu praw człowieka w Autonomii Palestyńskiej okazuje się, że jestem za terroryzmem i że jestem antysemitą" – pisze aktor. - "Pozostawię obrażanie mnie i straszenie w komentarzach bez komentarza. A tłumaczenie każdego słowa i co autor miał na myśli uznaję w tej chwili za stratę czasu" – dodaje.

Na wpis Wieczorka pozytywnie zareagowało wielu internautów, nawet tych niezgadzających się z aktorem. "A tak lubiłam te wywody. Chociaż wiadomo, nie ze wszystkim musiałam się zgadzać. Spokoju życzę" – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. "Mało jest tu osób tak szczerych jak Pan oraz posiadających taki wpływ na człowieka. Zmusza Pan do myślenia, a to największe co może Pan od siebie dać" – dodała inna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d31lv70

Podziel się opinią

Share

d31lv70

d31lv70