Trwa ładowanie...
de2pdgb

Nie chcesz mieć oczek w rajstopach? Ten trik stosują gwiazdy

"Oczko" w rajstopach może popsuć nawet najstaranniejszą stylizację. Co możemy zrobić, by go uniknąć? Okazuje się, że takie same problemy, jak każda z nas, mają również gwiazdy. Stylistka Denise Caldwell zdradza sposób na pozaciągane rajstopy, jaki stosują takie gwiazdy, jak Beyonce, Michelle Obama czy Kendall Jenner.
Share
Nowy trik ma uchronić nas przed pozaciąganymi rajstopami.
Nowy trik ma uchronić nas przed pozaciąganymi rajstopami. Źródło: 123RF
de2pdgb

Denise Caldwell jest stylistką gwiazd i musi być przygotowana na każdą sytuację. Doskonale wie, że oczko w rajstopach na czerwonym dywanie jest absolutnie nie do pomyślenia. Korzystające z jej porad Beyonce, Halle Berry, Michelle Obama czy Kendall i Kylie Jenner musiały mieć pewność, że coś takiego im się nie przydarzy.

Okazuje się, że sposób na wzmocnienie rajstop, a co za tym idzie zminimalizowanie ryzyka nieprzyjemniej niespodzianki, jest prosty. W rozmowie z Today.com Caldwell radzi, by nowe rajstopy, jeszcze przed pierwszym użyciem, delikatnie zwilżyć wodą, przełożyć do małej torebki foliowej i tak zapakowane umieścić w zamrażalniku. Stylistka przekonuje, że zamrożenie rajstop sprawi, że nie będą nie zaciągać. Co więcej, dłużej zachowają intensywny kolor, nie będą się mechacić i zbierać kłaczków.

Rajstop nie trzeba mrozić przed każdym użyciem, wystarczy tylko raz. Niska temperatura sprawi, że włókna, z których są wykonane, staną się bardziej wytrzymałe. – Zamrożenie rajstop to ekscentryczny, ale zarazem oszczędny sposób na przedłużenie ich trwałości – zapewniła stylistka. Rzeczywiście schłodzenie rajstop niewiele kosztuje, może więc warto spróbować?

de2pdgb

Zobacz też: Jacyków o rajstopach: "Może je założyć dziunia, która płaci 300. I wygląda jak kretynka!"

de2pdgb

Podziel się opinią

Share
de2pdgb
de2pdgb