Blisko ludziNie chciała, aby siostra była jej druhną. "Wiem, że to może zabrzmieć okrutnie"

Nie chciała, aby siostra była jej druhną. "Wiem, że to może zabrzmieć okrutnie"

Panna młoda nie chce siostry w roli druhny
Panna młoda nie chce siostry w roli druhny
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

08.02.2022 14:59, aktual.: 10.02.2022 11:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pewna przyszła panna młoda postanowiła wyżalić się na Facebooku. Wpis bardzo szybko rozniósł się po sieci. Internauci nie kryli oburzenia zachowaniem kobiety. Czy rzeczywiście miała słuszne powody ku temu, aby wykluczyć siostrę z roli druhny?

Dla wielu osób ślub jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu. Z tego też względu uroczystość musi być dokładnie zaplanowana tak, aby zminimalizować jakiekolwiek przykre niespodzianki. Pewna Brytyjka nie kryła, że wcześniej podjęta decyzja przynosi jej wiele zmartwień. Choć z początku chciała, aby jej druhną została siostra, im bliżej do ceremonii, tym więcej ma wątpliwości. Teraz panna młoda chce zwolnić bliską osobę z powierzonego jej zadania. Jednak powody, jak podkreśla wiele internautów, są niedorzeczne.

"Wiem, że to może zabrzmieć okrutnie"

Kobieta miała świadomość, że jej słowa mogą wywołać różne odczucia. Jednak mogła się nie spodziewać, że spotka się aż z taką krytyką. Panna młoda wyznała, że wszystko zaczęło się od przymiarek i poszukiwań sukien. Kiedy spytała siostrę o rozmiar, ta powiedziała, że nosi 20.

"Wiedziałam, że nie jest to możliwe, ponieważ sama mam między 16 a 20, a siostra jest ode mnie większa" - podkreśliła.

Kobieta nie wiedziała w pewnym momencie jak rozmawiać z upartą druhną, która podawała złe wymiary, nie chcąc się przyznać do prawdziwego rozmiaru. Kolejnym problemem był fakt, że siostra panny młodej wciąż upierała się przy modelach sukienek, które kompletnie nie pasowały do jej sylwetki.

"Wciąż nie daje sobie nic powiedzieć. Stwarza problem, bo nie chce przyznać, że potrzebuje większej sukienki" - żali się kobieta.

Panna młoda podzieliła internautów

Nieszczęśliwa kobieta nie wiedziała, co ma w tej sytuacji zrobić. Ślub zbliżał się wielkimi krokami, a druhna najwyraźniej nie potrafiła zmierzyć się z rzeczywistością. Z tego też względu panna młoda opublikowała post w sieci - powinna podziękować siostrze za bycie starszą?

"Jesteś przecież człowiekiem! Pozwól siostrze przymierzyć sukienkę w rozmiarze 20 i zobaczycie obie, jak wygląda";

"To okrutne, że tak zawstydzasz własną siostrę" - pisała spora część komentujących. Czy rzeczywiście kobieta nie powinna w ten sposób reagować na zachowanie druhny?

Spora część postanowiła jednak stanąć w obronie autorki posta.

"Rozumiem, że to może być frustrujące. Tym bardziej że ślubna rozmiarówka jest inna, niż ta w zwykłych sklepach";

"Siostra, odmawiając włożenia większego rozmiaru, tak naprawdę zawstydza samą siebie" - twierdziła druga część komentujących.

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić jak działają, zgłoszenia zbierane są TUTAJ do 10.02.2022 r.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także