Trwa ładowanie...

Nie ćwiczyła, nie głodziła się. W 17 miesięcy schudła niemal 30 kilogramów

Co trzeba zrobić, żeby schudnąć 30 kilogramów? Spędzać poranki na siłowni? W wolnych chwilach robić burpees i przyzwyczaić się do nieustannego uczucia głodu? Niekoniecznie. Pewna Amerykanka, która przeszła właśnie niesamowitą metamorfozę, twierdzi, że wystarczyło, by zastosowała się do jednej zasady.
Share
Tiffany odkryła, że kupowanie ubrań może być przyjemne.
Tiffany odkryła, że kupowanie ubrań może być przyjemne. Źródło: Instagram.com
d2v808g

Tiffany zmagała się z poważną nadwagą. Dziewczyna nosiła rozmiar XXL i wydawało się, że będzie na niego skazana przez resztę życia. Nigdy nie lubiła sportu, nie umiała się też zmusić do stosowania drastycznych diet. Mimo to postanowiła spróbować zawalczyć o wymarzoną figurę. – Postanowiłam, że będę w stu procentach przestrzegać jednej zasady. Skończę ze śmieciowym jedzeniem – powiedziała młoda kobieta w rozmowie z "Popsugar". – Koniec ze słodyczami, słodkimi napojami i podobnymi rzeczami – mówi. Już po pierwszych kilku miesiącach czuła się "najlepiej w życiu".

Tiffany poczuła się pewniej w swoim ciele i zaczęła ćwiczyć samodzielnie w domu. Jej treningi były krótkie, trwały maksymalnie 30 minut, ale - przynajmniej na początku - były bardzo męczące. Ostatecznie po kilkunastu miesiącach udało jej się stracić aż 29,5 kilogramów. Swoimi postępami w drodze do wymarzonej sylwetki dzieli się z fanami na Instagramie.

Dziewczyna zauważyła, jak bardzo zmieniło się jej życie, odkąd schudła. Nagle była w stanie znaleźć dla siebie ubrania, które jej się podobały, zamiast po prostu kupować te, które były w jej rozmiarze. – Wcześniej, kiedy chodziłam na zakupy, po prostu zawsze wybierałam ubrania XL i nigdy ich nie przymierzałam, żeby nie okazało się przypadkiem, że się w nie nie mieszczę. Skończyło się na tym, że miałam w domu całe stosy za małych ubrań, które wstydziłam się zwrócić – opowiada. Dopiero teraz Tiffany odkrywa, ile przyjemności może sprawiać kupowanie sobie ubrań.

d2v808g

Zobacz też: Cerekwicka schudła 12 kilo. Korzysta z tej samej diety co Karolina Szostak!

d2v808g

Podziel się opinią

Share
d2v808g
d2v808g