Blisko ludzi"Nie ma nic seksowniejszego niż jej szerokie uda i pewność siebie". Mąż podbił internet pięknym wyznaniem

"Nie ma nic seksowniejszego niż jej szerokie uda i pewność siebie". Mąż podbił internet pięknym wyznaniem

"Nie ma nic seksowniejszego niż jej szerokie uda i pewność siebie". Mąż podbił internet pięknym wyznaniem
Źródło zdjęć: © Instagram.com

03.08.2017 17:43, aktual.: 11.08.2017 16:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sieć kocha romantyczne wyznania. Przekonali się o tym Robbie i Sarah Tripp - para, której zdjęcie stało się internetowym viralem. Polubiło je już blisko 15 tysięcy osób, a wszystko za sprawą niezwykłego apelu mężczyzny.

- Kocham tę kobietę i jej ciało. Gdy byłem jeszcze nastolatkiem, moi przyjaciele często żartowali z mojego upodobania do kobiet o pełniejszych kształtach. Nazywali je "pulchnymi" albo nawet "grubymi". Potem, gdy stałem się mężczyzną i zacząłem dokształcać się w takich sprawach jak feminizm i marginalizacja kobiet przez media, które przedstawiają bardzo wąski i specyficzny standard piękna, zdałem sobie sprawę, ilu facetów kupiło to kłamstwo - zaczyna opowieść Robbie.

- Dla mnie nie ma nic bardziej seksownego niż ta kobieta i jej szerokie uda oraz duży biust. Jej kształty i rozmiar nie będą takie, jakie mają modelki pojawiajace się na okładce "Cosmopolitana", ale są takie jakich potrzebuję w moim życiu i sercu. Nie ma nic bardziej seksownego niż kobieta, która ma pełne kształty i jest pewna siebie. Ożeniłem się z każdym centymetrem tej wspaniałej dziewczyny i nadal uważam ją na najpiękniejszą - deklaruje zakochany mąż.

Robbie zaapelował też do mężczyzn, aby przemyśleli dobrze swoje wybory i zastanowili się, czy nie są one podyktowane narzuconą modą.

- Faceci, przemyślcie to, co społeczeństwo wmówiło wam, że powinniście pragnąć. Prawdziwą kobietą nie jest gwiazda porno, manekin w bikini czy osobowość z filmu. Ona jest prawdziwa. Ona ma piękne rozstępy na biodrach i słodkie małe wgłębienia na ciele. Dziewczyny, nie dajcie się nabrać, myśląc, że musicie dopasować się do jakiejś formy, którą należy kochać i docenić. Są tam gdzieś faceci, którzy będą kochać was dokładnie takimi, jakimi jesteście. Tak jak ja kocham moją Sarę - zakończył.

Post błyskawicznie zyskał tysiące polubień i rozprzestrzenił się po sieci, a kobiety zaczęły komplementować męża Sarah i jego podejście. Wielu męskich użytkowników Instagrama także przyznało Robbiemu rację. W końcu piękno nie ma rozmiaru!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także