Blisko ludziNie mogła uwierzyć, że to prawda. Złapała bliskich na gorącym uczynku

Nie mogła uwierzyć, że to prawda. Złapała bliskich na gorącym uczynku

Złapała przyjaciółkę i partnera na gorącym uczynku
Złapała przyjaciółkę i partnera na gorącym uczynku
Źródło zdjęć: © Instagram, TikTok | not.em.tastic266, emilynicole266

12.01.2022 15:12

TikTokerka postanowiła podzielić się szokującym odkryciem na temat swoich bliskich. Nie spodziewała się, że kiedykolwiek coś takiego ją spotka. Nagranie szybko obiegło sieć.

TikTokowy profil Emmy przede wszystkim obejmował układy taneczne do popularnych w aplikacji melodii. Młoda kobieta nie spodziewała się, że kiedykolwiek będzie jedną z tych osób, które zwierzają się z życia prywatnego. Postanowiła jednak zrobić wyjątek - sprawa bowiem przyjęła zupełnie nieoczekiwany obrót.

Odkryła zdradę dwóch najbliższych osób. Wszystko zarejestrował telefon

Emmy zdecydowała podzielić się nagraniem z innymi użytkownikami popularnej aplikacji ku przestrodze. Wszystko wyszło na jaw zupełnie przypadkowo. TikTokerka spędzała babski wieczór ze swoją najlepszą przyjaciółką. Kątem oka widziała, że ta wymienia z kimś długie wiadomości. W pewnym momencie Emmy uświadomiła sobie, że tajemniczym rozmówcą dziewczyny jest... jej partner! Po cichu włączyła przednią kamerę telefonu, aby nagrać całe zdarzenie, zyskując w ten sposób dowód na zdradę obojga bliskich jej osób.

Użytkownicy TikToka nie mieli litości

W komentarzu zdruzgotana Emmy dodała, że jej "przyjaciółka" przed chwilą zrobiła sobie zdjęcie, które przesłała partnerowi tiktokerki. Dziewczyna nie wiedziała, co ma zrobić - doznała prawdziwego szoku. Internauci zgodnie stwierdzili, że powinna jak najszybciej obwieścić zarówno partnerowi, jak i koleżance, że jest świadoma ich romansu.

"Przykro mi. Nie zasłużyłaś na to";

"Jak tak można? Z taką osobą trzeba natychmiast zerwać kontakt" - czytamy w sekcji komentarzy.

Wiele osób stwierdziło, że zdradliwa dwójka pokazała kompletny brak szacunku wobec Emmy. Młoda dziewczyna dodała później, że miała przeczucie, iż coś jest na rzeczy, ale wręcz wstydziła się tej myśli. Niestety jej przypuszczenia nie okazały się bezpodstawne. Zbyt duże zaufanie, którym obdarzyła przyjaciółkę oraz partnera postawiło ją przed wyjątkowo trudnym przeżyciem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (49)
Zobacz także