GwiazdyPochwaliła się wnętrzami luksusowego domu w Meksyku. Willa godna pozazdroszczenia

Pochwaliła się wnętrzami luksusowego domu w Meksyku. Willa godna pozazdroszczenia

Natalia Siwiec chwali się nowym domem (AKPA, Instagram)
Natalia Siwiec chwali się nowym domem (AKPA, Instagram)

12.01.2022 14:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia Siwiec wraz z mężem zdecydowała się na zakup luksusowej nieruchomości w Meksyku. Celebrytka pochwaliła się już swoim szczęściem i z dumą przyznaje, że to "cholernie piękne uczucie".

- Nowy domek, nowy domek. Nie ma mebli jeszcze, niczego nie ma, ale jest stolik – mówiła na Instagramie Natalia Siwiec. Celebrytka chwali się zakupem nowej inwestycji, która mieści się w Meksyku.

Dom marzeń Natalii Siwiec

Od wielu lat Siwiec jest ogromną miłośniczką Tulum. Spoglądając na jej zdjęcia i relacje w mediach społecznościowych, można odnieść wrażenie, że modelka przebywa tam przez większość roku. Dotychczas celebrytka wynajmowała mieszkanie albo przebywała w hotelu. Wywnioskowała więc, że najlepszym pomysłem jest zakup własnej nieruchomości.

Siwiec nie ukrywa, że zakup okazałego domu w Meksyku to spełnienie jej najskrytszych marzeń. "Cholernie piękne uczucie" - napisała w ostatniej relacji na Instagramie. Celebrytka już pochwaliła się zdjęciami wnętrz nowego lokum. Nie przeszkodził jej nawet fakt, że nie są one jeszcze w pełni wykończone.

Relacja Natalii Siwiec (Instagram)
Relacja Natalii Siwiec (Instagram)

Spoglądając na wystrój nowych wnętrz "gniazdka" Siwiec, dostrzec można elementy nowoczesne i nieco surowe. Niemniej jednak wynika to zapewne z trwania prac remontowych, a nie zamierzonego efektu końcowego.

Nie przeszkodziło to jednak celebrytce w zorganizowaniu "parapetówy". W hucznej imprezie wzięli udział najbliżsi przyjaciele oraz rodzina modelki i z pewnością bawili się wyśmienicie. Nic dziwnego, temperatura w Tulum wynosi aktualnie ponad 20 stopni Celsjusza.

Relacja Natalii Siwiec (Instagram)
Relacja Natalii Siwiec (Instagram)
Relacja Natalii Siwiec (Instagram)
Relacja Natalii Siwiec (Instagram)

Początki sławy Natalii Siwiec

Przypomnijmy, że Natalia Siwiec to modelka, która zdobyła popularność podczas Euro 2012. Nikt nie spodziewał się wtedy, że jej kariera nabierze aż tak ogromnego rozpędu, a 10 lat później Siwiec będzie jedną z najbardziej znanych polskich influencerek.

- Naprawdę nie wiem, jak to się stało. W czasie meczu Polska - Rosja w Warszawie, jeden z fotoreporterów wypatrzył mnie na trybunach i zaczął robić zdjęcia. Potem pojawili się kolejni i zdjęcia trafiły na polskie i zagraniczne strony internetowe. O całym zamieszaniu dowiedziałam się od siostry, która zadzwoniła do mnie z informacją o zdjęciach w sieci - modelka wspomina w rozmowie z wroclaw.naszemiasto.pl.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także