Nie wzięła udziału w marszu. Internauci są dla niej bezlitośni

Nie wzięła udziału w marszu. Internauci są dla niej bezlitośni

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA
05.06.2023 09:16, aktualizacja: 05.06.2023 09:35

W niedzielę, 4 czerwca, setki tysięcy Polaków wyszły na ulicę Warszawy. Wiele gwiazd dołączyło do demonstrujących, jednak nie wszyscy mieli podobne plany. Na Instagramie Kasi Cichopek pojawił się wpis, który nie spodobał się internautom.

W minioną niedzielę, w Warszawie odbył się marsz w obronie demokracji i tolerancji zainicjowany przez Donalda Tuska. Setki tysięcy Polaków zjednoczyły się w 31. rocznicę częściowo wolnych wyborów i zjechały do stolicy, aby wyrazić niezadowolenie z obecnej władzy.

Ponad 500 tys. obywateli zdecydowało się wyjść na ulicę - wśród nich wiele gwiazd i celebrytów. W marszu udział wzięli m.in. Jessica Mercedes, Karolina Korwin-Piotrowska, Krzysztof Zalewski, Maja Ostaszewska, Magdalena Boczarska czy Mariusz Szczygieł. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Cichopek nie wzięła udziału w marszu

Zupełnie inny pomysł, jak spędzić niedzielne popołudnie miała Katarzyna Cichopek. Na swoim instagramowym profilu prowadząca "Pytanie na Śniadanie" opublikowała zdjęcie z pikniku. Fotografię skomentowała krótkim podpisem - "Chwilo trwaj". Szybko pod jej wpisem pojawiło się wiele komentarzy od niezadowolonych internautów, którzy uważają, że gwiazda nie powinna w ten sposób spędzać czwartego czerwca.

Internauci nie są zadowoleni z zachowania Cichopek

Pod niepozorną fotografią Katarzyny Cichopek pojawiło się mnóstwo komentarzy, które potępiły zachowanie prezenterki. Kiedy jedni zachwalali uśmiech gwiazdy i życzyli jej miłego weekendu, inni zarzucili Cichopek, że w tę niedzielę powinna bronić demokracji i wziąć udział w marszu, a nie spędzać czas na pikniku:

"Piknik to w Warszawie na manifestacji", "Nie dla wszystkich takie dobre chwile, ludzie dlatego wyszli na ulicę, żeby pokazać niezadowolenie z tych rządów", "Funkcjonariuszka reżimowej szczujni na pikniku". W obronie celebrytki stanęło kilku fanów, którzy odpowiedzieli na uszczypliwe komentarze:

"Piknik to piknik, bez względu na lokalizację", "Masz ochotę, to jesteś, nie narzucaj drugiej osobie, gdzie ma czas spędzać".

Komentarze pod postem Kasi Cichopek
Komentarze pod postem Kasi Cichopek© Instagram.com
Komentarze pod postem Kasi Cichopek
Komentarze pod postem Kasi Cichopek© Instagram.com
Komentarze pod postem Kasi CIchopek
Komentarze pod postem Kasi CIchopek© Instagram.com

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta