Ekspertka oceniła zachowanie na komunii córki Cichopek i Hakiela. Postawiła sprawę jasno

Ekspertka oceniła zachowanie na komunii córki Cichopek i Hakiela. Postawiła sprawę jasno

Ekspertka oceniła zachowanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela
Ekspertka oceniła zachowanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela
Źródło zdjęć: © AKPA
23.05.2023 09:26, aktualizacja: 23.05.2023 10:09

Komunia Heleny Hakiel wciąż jest szeroko komentowana w mediach. W końcu jeszcze niedawno trudno było sobie wyobrazić spotkanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela oraz ich nowych partnerów. Ekspertka oceniła ich zachowanie na uroczystości.

O komunii córki Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela mówiło się na długo przed uroczystością. Wiadomo było, że rodzice dziewczynki postanowili zorganizować dwa przyjęcia. Nikt nie spodziewał się jednak, że w kościele pojawią się partnerzy byłych małżonków. Psycholożka Katarzynę Miller powiedziała w "Fakcie", co myśli o ich zachowaniu.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na komunii córki

Komunia to wielkie przeżycie zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Tak było też i w tym przypadku. Katarzyna Cichopek oraz Marcin Hakiel postanowili tego dnia odłożyć na bok wszelkie spory i skupić się na dobru dziecka, co zrobiło spore wrażenie na fanach pary.

Zaskoczeniem było jednak pojawienie się Macieja Kurzajewskiego oraz tajemniczej Dominiki. Wszyscy chętnie pozwali razem do zdjęć, a także robili je sobie wzajemnie. Mogłoby się wydawać, że Marcinowi Hakielowi trudno będzie z takim spokojem znieść obecność partnerka byłej żony, jednak obyło się bez większych zgrzytów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przed kościołem nie zabrakło także fotoreporterów, którzy uwiecznili wszystko na zdjęciach. Helenka zaprezentowała się w klasycznej, skromnej, białej sukience. Jej mama postawiła na garnitur w tym samym kolorze, do której dobrała beżową kopertówkę. Marcin Hakiel z kolei w kościele pojawił się w casualowym garniturze.

Ekspertka oceniła zachowanie na komunii Helenki Hakiel

Nie jest tajemnicą, że eksperci często zauważają rzeczy, które dla innych są niedostrzegalne. Właśnie dlatego "Fakt" poprosił o ocenę zachowania pary oraz ich nowych partnerów psycholożkę Katarzynę Miller.

- Ciężar psychologiczny takiej sytuacji polega na konfrontacji iluzji z rzeczywistością, w której byli kochankowie nie są już razem. Ale te konfrontacje pomagają iść do przodu. Im bardziej zaakceptujemy, że to, czego już nie ma, to tego już nie ma, natomiast to, co jest, to jest, to będzie się nam lepiej żyło tu i teraz - powiedziała ekspertka.

Zaznaczyła, że para stanęła na wysokości zadania, nie tworząc w tak ważnym dniu napięć oraz spięć. - Oni nie mogą przecież do końca się rozstać, bo mają przecież dzieci. Tym pokazali, że są ludźmi na poziomie i dobrymi rodzicami - dodała Miller.

Psycholożka pozwoliła sobie także ocenić zachowanie byłej żony Macieja Kurzajewskiego, która regularnie opowiada o zakończonym małżeństwie. - Ja bym jej współczuła raczej, bo znaczy, że sobie z tym nie radzi wewnętrznie - powiedziała o Paulinie Smaszcz ekspertka.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl