Trwa ładowanie...

Nietypowe formy czekolady. Prezent na Dzień Ojca

Dzień Ojca coraz bliżej, a to ostatnia szansa na nabycie nietuzinkowego prezentu. Pilot do telewizora, narzędzia czy nawet model sportowego auta – kreatywne i zabawne figurki z czekolady to doskonały prezent dla każdego, niezależnie od wieku.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Nietypowe formy czekolady. Prezent na Dzień Ojca
Źródło: Shutterstock.com
dr5uxx4

Wspaniałym pomysłem na prezent może być czekolada w nietypowej formie. Wykonane z należytą pieczołowitością i oryginalnie zapakowane figurki to gratka dla każdego amatora wyśmienitych smaków.

Łatwo się pomylić

Część figurek imituje przedmioty codziennego użytku w skali 1:1, przez co łatwo je pomylić z prawdziwymi odpowiednikami. Przykładowo czekoladowy pilot do telewizora wykonany z mieszanki białej, mlecznej i gorzkiej czekolady został odlany tak szczegółowo, że zorientować, że to czekoladowy falsyfikat, możesz się dopiero wtedy, gdy będziesz chciał zmienić kanał – lub gdy czekolada zacznie rozpuszczać się w rękach.

Gratka dla melomanów

Podobnie ma się rzecz z czekoladowymi odpowiednikami płyt gramofonowych oraz kaset magnetofonowych. Opakowane w pudełka imitujące te prawdziwe, sprzed kilku dekad, z pewnością będą stanowić ciekawy prezent dla osoby, która interesuje się muzyką bądź kolekcjonuje stare nośniki.

Czekoladowe auto to tylko wierzchołek góry lodowej Shutterstock.com
Czekoladowe auto to tylko wierzchołek góry lodowej Źródło: Shutterstock.com

Dla złotej rączki

Czekoladowe klucze, wkrętaki, młotki i obcęgi to doskonały prezent dla kogoś, kto spędza dużo czasu w warsztacie. Zestaw zapakowano w specjalne pudełko, które imituje prawdziwą skrzynkę z narzędziami. To ciekawy prezent, wyjątkowo wyglądający oraz doskonale smakujący.

Własne autko z czekolady

Fani motoryzacji z pewnością ucieszą się z kunsztownie odwzorowanego auta wykonanego z najlepszej jakości belgijskiej czekolady. Do dyspozycji masz wiele markowych modeli, a elegancki wóz kosztuje naprawdę niewiele. Opakowanie z przezroczystego tworzywa zabezpieczy auto przed ciekawskimi palcami.

Dla zapalonych wędkarzy

Jeśli twój tata jest fanem wędkarstwa, możesz pokusić się o jeszcze bardziej niecodzienny prezent. Wtedy sprawdzą się… czekoladowe sardynki. Umieszczone w siatce imitującej sieć bądź w puszce i owinięte sreberkiem będą świetnie prezentować się wśród wędkarskich trofeów oraz sprzętu lub posłużą jako szybka i słodka przekąska podczas połowu.

Wieczór przed telewizorem

Pizza to doskonała przekąska do wieczornego seansu. Tym bardziej pizza wykonana z czekolady. Rozmaite przyprawy oraz owoce powtykane w okrągły "placek" to wytrawna uczta dla podniebienia. Można przebierać w ulubionych smakach, decydując się na słodką, pikantną lub orzeźwiającą alternatywę.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dr5uxx4

Podziel się opinią

Share
dr5uxx4
dr5uxx4