ycipk-1fafbq

Nietypowe formy czekolady. Prezent na Dzień Ojca

Dzień Ojca coraz bliżej, a to ostatnia szansa na nabycie nietuzinkowego prezentu. Pilot do telewizora, narzędzia czy nawet model sportowego auta – kreatywne i zabawne figurki z czekolady to doskonały prezent dla każdego, niezależnie od wieku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Autka z czekoladowej masy to prawdziwy prezentowy hit
Autka z czekoladowej masy to prawdziwy prezentowy hit (Shutterstock.com)
ycipk-1fafbq

Wspaniałym pomysłem na prezent może być czekolada w nietypowej formie. Wykonane z należytą pieczołowitością i oryginalnie zapakowane figurki to gratka dla każdego amatora wyśmienitych smaków.

Łatwo się pomylić

ycipk-1fafbq

Część figurek imituje przedmioty codziennego użytku w skali 1:1, przez co łatwo je pomylić z prawdziwymi odpowiednikami. Przykładowo czekoladowy pilot do telewizora wykonany z mieszanki białej, mlecznej i gorzkiej czekolady został odlany tak szczegółowo, że zorientować, że to czekoladowy falsyfikat, możesz się dopiero wtedy, gdy będziesz chciał zmienić kanał – lub gdy czekolada zacznie rozpuszczać się w rękach.

Gratka dla melomanów

Podobnie ma się rzecz z czekoladowymi odpowiednikami płyt gramofonowych oraz kaset magnetofonowych. Opakowane w pudełka imitujące te prawdziwe, sprzed kilku dekad, z pewnością będą stanowić ciekawy prezent dla osoby, która interesuje się muzyką bądź kolekcjonuje stare nośniki.

ycipk-1fafbq
Czekoladowe auto to tylko wierzchołek góry lodowej Shutterstock.com
Podziel się

Dla złotej rączki

Czekoladowe klucze, wkrętaki, młotki i obcęgi to doskonały prezent dla kogoś, kto spędza dużo czasu w warsztacie. Zestaw zapakowano w specjalne pudełko, które imituje prawdziwą skrzynkę z narzędziami. To ciekawy prezent, wyjątkowo wyglądający oraz doskonale smakujący.

ycipk-1fafbq

Własne autko z czekolady

Fani motoryzacji z pewnością ucieszą się z kunsztownie odwzorowanego auta wykonanego z najlepszej jakości belgijskiej czekolady. Do dyspozycji masz wiele markowych modeli, a elegancki wóz kosztuje naprawdę niewiele. Opakowanie z przezroczystego tworzywa zabezpieczy auto przed ciekawskimi palcami.

ycipk-1fafbq

Dla zapalonych wędkarzy

Jeśli twój tata jest fanem wędkarstwa, możesz pokusić się o jeszcze bardziej niecodzienny prezent. Wtedy sprawdzą się… czekoladowe sardynki. Umieszczone w siatce imitującej sieć bądź w puszce i owinięte sreberkiem będą świetnie prezentować się wśród wędkarskich trofeów oraz sprzętu lub posłużą jako szybka i słodka przekąska podczas połowu.

Wieczór przed telewizorem

ycipk-1fafbq

Pizza to doskonała przekąska do wieczornego seansu. Tym bardziej pizza wykonana z czekolady. Rozmaite przyprawy oraz owoce powtykane w okrągły "placek" to wytrawna uczta dla podniebienia. Można przebierać w ulubionych smakach, decydując się na słodką, pikantną lub orzeźwiającą alternatywę.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1fafbq

ycipk-1fafbq
ycipk-1fafbq