ycipk-40hhxf

Niewidoma Joanna Mazur zachwyca w "Tańcu z Gwiazdami". Tak uczy się tańczyć

Joanna Mazur, biegaczka, która straciła wzrok w dzieciństwie, wzruszyła jurorów "Tańca z Gwiazdami". Jej występ u boku Jana Klimenta poruszający. Teraz opowiada, w jaki sposób trenuje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Mazur zaskoczyła wszystkich w 'Tańcu z Gwiazdami"
Joanna Mazur zaskoczyła wszystkich w 'Tańcu z Gwiazdami" (Instagram.com)
ycipk-40hhxf

Nina Terentiew osobiście ogłosiła udział Joanny Mazur w "TzG" podczas Gali Mistrzów Sportu 2018. Była przekonana, że niewidoma biegaczka stanie się gwiazdą edycji. I po pierwszym odcinku okazało się, że szefowa Polsatu miała rację.

– Jak nie widać, ze ty nie widzisz – skomentowała fenomenalny taniec Mazur i jej partnera Jana Klimenta Iwona Pavlović. W rozmowie z "Faktem" biegaczka relacjonuje treningi oparte o zaufanie i bliski kontakt.

ycipk-40hhxf

– Osoby, z którymi na co dzień trenuję sport, czyli mojego trenera lub przewodnika, dotykam zazwyczaj za nogę, stopę czy biodro. Jankowi muszę zaś położyć rękę na pośladek, pachwinę... Muszę go czuć na swoich nogach, rękach, brzuchu. To głębsza bliskość – mówi Joanna.

Zobacz także: Triki urodowe z PRL-u. Testujemy

Jak przyznaje, początkowo Klimentowi trudno było się przełamać. Ale mają to już za sobą. – Teraz nie wyobrażam sobie, by tego nie było – zaznacza. – Janek pokazuje mi ruchy, kroki i dzięki tej bliskości wiem, jak rusza się jego ciało. Dzięki dotykowi staram się to odwzorować na sobie. Janek jest moimi oczami – dodaje.

ycipk-40hhxf

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-40hhxf

ycipk-40hhxf
ycipk-40hhxf