Trwa ładowanie...

Notatnik osobisty inny niż wszystkie. Romantyczny prezent, księga gości lub pamiętnik

Inspirujące notatniki, pamiętniki i planery zachęcają do utrwalania wspomnień i informacji. Nasz dzisiejszy pomysł na prezent to popularna kolekcja pięknie wydanych notatników w kształcie liter. Poznajcie nasze pomysły na wykorzystanie tej pięknej serii.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Notatnik osobisty inny niż wszystkie. Romantyczny prezent, księga gości lub pamiętnikŹródło: unsplash.com
d46tvco

Symboliczny upominek

Każdy romantyk i miłośnik literatury doceni symboliczną wartość takiego notatnika, ale ich zastosowanie jest dowolne i mogą służyć też jako dekoracja wnętrza. Inicjał imienia to najprostszy sposób na wybór odpowiedniego zeszytu, ale równie dobrze może to być każda inna litera. Początek imienia ulubionego zwierzaka, miejsca lub bohatera powieści - możliwości są setki.

unsplash.com
Źródło: unsplash.com

Dla pary

Jedna z najciekawszych inspiracji dla spersonalizowanych notatników w kształcie liter są księgi gości weselnych lub notatniki, do których wpisujemy i wklejamy wszystkie pamiątki i wydarzenia ważne dla pary. Jeśli gromadzisz informacje na temat swojej pasji i przydałby ci się wyjątkowy zeszyt, możesz wybrać symboliczną literę, której znaczenie będziesz znać tylko ty. Każdy z nich jest starannie wykonany i wykończony tak, jakby był prawdziwą książką. Może stanowić piękną ozdobę komody, bo okładki przygotowano w kilku ładnych wzorach do wyboru.

unsplash.com
Źródło: unsplash.com

Dla romantyków i poetów

Coraz chętniej powracamy do nieco zapomnianego prowadzenia pamiętników w papierowej wersji. Częściowo zastąpiły je blogi, ale urok utrwalania słów na papierze ma spore grono fanów. Osobiste zapiski wykonane eleganckim piórem w ciekawym notatniku to rodzaj rytuału i piękna pamiątka. Słowa zapisane w wersji elektronicznej są bardziej bezosobowe i nie mają takiego "klimatu".

Ciekawa inspiracja to komplet notatników. Zdobią i mają swoje znaczenie. Rodzinne zapiski można gromadzić w np. trzech zeszytach: D, O i M, albo zgromadzić komplet, który składa się na ważne dla nas słowo: dom, rodzina, podróże.

unsplash.com
Źródło: unsplash.com

Dla pasjonatów kuchni

Komplet notatników może być kreatywnym prezentem dla pasjonatów kuchni lub podróży. Zbieracze przepisów mogą usystematyzować wypieki, dania obiadowe, desery i sałatki w odpowiednich książkach. Wszystko to według indywidualnych upodobań.

unsplash.com
Źródło: unsplash.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d46tvco
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46tvco
d46tvco