Trwa ładowanie...

Nowe informacje o stanie zdrowia Doroty Gardias. Agnieszka Woźniak-Starak uspokoiła fanów pogodynki

Dorota Gardias jest zarażona COVID-19. Gwiazda TVN wraz z córką przebywała w szpitalu. Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jak czuje się pogodynka.

Share
Dorota Gardias - nowe informacje o stanie zdrowia pogodynki(ONS)
Dorota Gardias - nowe informacje o stanie zdrowia pogodynki(ONS)Źródło: ONS
d2wvmal

Kilka dni temu do mediów trafiła informacja, że Dorota Gardias zmaga się z koronawirusem. Jeden z tabloidów zasugerował, że pogodynka w bardzo ciężkim stanie przebywa wraz z córką w szpitalu.

- Leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle - mogliśmy przeczytać.

d2wvmal

Według relacji Gardias zaraziła się od córki, która z kolei zaraziła się w szkole. Obecnie stan zdrowia gwiazdy TVN poprawia się.

Dorota Gardias - jak czuje się pogodynka?

Na temat tego, jak czuje się Dorota Gardias powstało już bardzo dużo plotek. Niedawno pojawiła się informacja, że pogodynka leży pod respiratorem. W poniedziałkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos w tej sprawie. Dziennikarka uspokoiła wszystkich fanów pogodynki.

- Informacje, że Dorota Gardias leży pod respiratorem nie są prawdziwe. Dorotka czuje się coraz lepiej, a jej córeczka jest w domu pod opieką taty - powiedziała na antenie. Słowa te potwierdziła Ewa Drzyzga.

Hania, córeczka Doroty Gardias, przebywa w towarzystwie swojego ojca, Piotra Bukowieckiego. Mimo że pogodynka i jej partner rozstali się już kilka lat temu, wciąż pozostają w dobrych relacjach. Niedawno okazało się również, że pociecha gwiazdy TVN ma też świetny kontakt z Edytą Herbuś, partnerką swojego taty. Podobno połączyła je miłość do ćwiczeń.

Dorota Gardias zarażona koronawirusem

Kiedy media obiegła informacja, że pogodynka jest zarażona COVID-19, stacja TVN natychmiast wydała oświadczenie w tej sprawie.

d2wvmal

- Dorota Gardias po raz ostatni była w pracy 20 września. Zgodnie z obowiązującymi w TVN Grupa Discovery zasadami postępowania w przypadku stwierdzenia przypadku zachorowania na koronawirus natychmiast zidentyfikowaliśmy wszystkie osoby, które mogły mieć z nią w tym okresie kontakt. Zostały one bezzwłocznie poinformowane o sytuacji i skierowane na firmową kwarantannę. Żadna z tych osób nie ma objawów COVID-19 i nie kwalifikuje się do kwarantanny według zasad Sanepidu.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem, w którym przebywa. Życzymy jej szybkiej rekonwalescencji i czekamy na jej powrót do pracy - mogliśmy przeczytać.

Dorota Gardias komunikowała się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Swoimi postami dawała do zrozumienia, że jej stan nie jest tak ciężki jak niektóre media sugerują.

Badania wskazują, że Polki są coraz bardziej niezależne

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2wvmal

Podziel się opinią

Share
d2wvmal
d2wvmal