Ocet jabłkowy wspomaga odchudzanie
Propozycja picia octu brzmi dość kontrowersyjnie, jednak jeśli dotyczy ona octu jabłkowego możesz oczekiwać tylko pozytywnych rezultatów. Ocet jabłkowy nie tylko nie jest szkodliwy, ale pozwala poradzić sobie z wieloma dolegliwościami.
Propozycja picia octu brzmi dość kontrowersyjnie, jednak jeśli dotyczy ona octu jabłkowego możesz oczekiwać tylko pozytywnych rezultatów. Ocet jabłkowy nie tylko nie jest szkodliwy, ale pozwala poradzić sobie z wieloma dolegliwościami. Zamiast uprzedzać się do tego sposobu wspomagania własnej diety, warto przeczytać kilka słów na temat tego kontrowersyjnego wspomagacza odchudzania.
Zanim jednak rozpoczniesz swoją octową dietę pamiętaj o swojej skórze, która w wyniku wahań wagi (spowodowanych chudnięciem lub efektem jojo) traci sprężystość i ładny wygląd. Z czasem pojawiają się też na niej rozstępy i cellulit. Jak temu zapobiec? Możesz użyć kosmetyków antycellulitowych np. Lipocure firmy Vichy. Serum to wygładza skórkę pomarańczową prze 14-dniową kurację szokową, rozkurczając i wygładzając nierówności na skórze. Zawiera Mangan, który oddziaływuje na sieć włókien i zmiękcza je. Ma w swojej recepturze również Adrenalyse, który stymuluje komórki, wspomaga usuwanie tłuszczu i wchłanianie zagłębień w skórze.
Ocet jabłkowy jest świetnym dodatkiem do potraw, ale nadaje potrawom nie tylko walory smakowe. Dzieła leczniczo na wiele schorzeń układu pokarmowego i nie tylko. Polecany jest do spożywania ze względu na zawarte w nim duże ilości potasu, wapnia, fosforu i sodu. W jabłkowym occie znajduje się ponadto wiele minerałów i mikroelementów tak cennych w codziennej diecie. Składniki w nim zawarte regulują trawienie, stymulują pracę nerek, pobudzają układ immunologiczny. W konsekwencji działają detoksująco i oczyszczająco na nasz organizm.
Ocet pozyskiwany jest w naturalny sposób z jabłek. Dzięki temu ma dużo cennych dla nas składników, w tym witaminy E, która nazywana naturalnym antyutleniaczem chroni przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Wolne rodniki wpływają na przyspieszone starzenie się komórek, a witamina E blokuje ten proces.
W wielu potrawach ocet jabłkowy z powodzeniem używany jest jako dodatek do dań mięsnych i sałatek. Świetnie zastępuje tradycyjny ocet spirytusowy i kwasek, będąc zdrowszą alternatywą. Przyspiesza trawienie, pobudza wydzielanie soków żołądkowych i syntezę enzymów trawiennych. Skutecznie usuwa złogi i pomaga rozszczepiać tłuszcze, a dzięki temu możesz liczyć na skuteczną utratę wagi.
Dzięki tym właściwościom ocet jabłkowy staje się świetnym „wspomagaczem” odchudzania. Wiążąc tłuszcze i wspomagając przemianę materii staje się doskonałym sposobem na pomoc w utracie wagi. Sposób w całkowicie naturalny, a wiec całkowicie pozytywnie wpływający na nasz organizm.
Poza stosowaniem go jako dodatek do smaku potraw poleca się systematyczne jego picie. Proponuje się przygotowywanie go według właściwych proporcji z wodą.
Przepis:
Ocet jabłkowy - 2 łyżki na szklankę wody, rozpuścić, pić 3 razy dziennie: rano i w południe przed posiłkami oraz wieczorem przed snem.
Wygodniejsze w użyciu od tradycyjnego, płynnego octu jabłkowego są tabletki. Wymagają mniej zaangażowania czasu i bez kłopotu pozwalają się zabrać w torebce do pracy. Na bazie octu jabłkowego tworzone są tabletki wspomagające odchudzanie. Poza odpowiednia ilościa octu zawierają także błonnik pokarmowy, który skutecznie działa przy dietach odchudzających. Wszystko po to by jak najskuteczniej pozbyć się nadwagi.
WIĘCEJ NA
CELLULIT STOP