ycipk-42mnme

Odeta Moro o Mateuszu z Fit Lovers. Skomentowała groźny wypadek

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, szerzej znani jako Fit Lovers, od dłuższego czasu podbijają polski internet. O celebrytach bardzo głośno zrobiło się podczas ich udziału w "Ameryka Express", a teraz ponownie wrócili na czołówki gazet za sprawą groźnego wypadku. Ich zachowanie skomentowała Odeta Moro.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odeta Moro nie zauważyła żadnych przeprosin ze strony Mateusza po tym, co się wydarzyło
Odeta Moro nie zauważyła żadnych przeprosin ze strony Mateusza po tym, co się wydarzyło (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
ycipk-42mnme

Niefortunne salto Fit Lovers

Gdy Mateusz Janusz odbierał nagrodę na jednej z imprez branżowych, postanowił wykonać salto. Niefortunnie wpadł na kobietę z widowni. Choć początkowo wszystko miało być w porządku, okazało się, że kobieta ma uszkodzony dysk na odcinku szyjnym kręgosłupa. Po całym wydarzeniu na koncie na Instagramie FitLovers pojawił się emocjonalny filmik, w którym Mateusz odnosi się do całego zajścia.

- Jestem ku..a załamany tą sytuacją! - opowiadał Mateusz ze łzami w oczach. - Ja nie wiem, co mam zrobić. Żałuję tego salta z każdą sekundą. Nie chciałem, żeby to się tak skończyło. Zrobiłem w życiu milion salt i żadne nie skończyło się tak źle - dodał.

ycipk-42mnme

Zobacz też: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek

Odeta Moro komentuje zachowanie Mateusza z Fit Lovers

Całe zajście skomentowała Odeta Moro, według której takie sytuacje nie powinny mieć miejsca na festiwalu dla influencerów.

ycipk-42mnme

- Tam była sytuacja, która nie powinna była się zdarzyć - mówi Moro w rozmowie z Wideoportalem. - Brały w niej udział osoby, które mają bardzo duże zasięgi i nie potrafią przeprosić. Szkoda, że ta sytuacja nie dała wszystkim użytkownikom dobrej lekcji.

Dziennikarka nie zauważyła też żadnych przeprosin ze strony Mateusza po tym, co się wydarzyło.

- W życiu do tego, żeby być dorosłym, odpowiedzialnym człowiekiem, potrzebna jest wyobraźnia - powiedziała Moro. - Tego nie można kupić, tego też nie rozdają.

ycipk-42mnme

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-42mnme

ycipk-42mnme
ycipk-42mnme