Trwa ładowanie...

Ola Żebrowska została mamą. Imię syna jest bardzo tradycyjne

Niedawno media obiegła informacje, że Ola i Michał Żebrowscy przywitali na świecie kolejne dziecko. Rodzice długo zastanawiali się nad imieniem dla syna. W końcu zdecydowali się na to tradycyjne.
Share
Ola Żebrowska urodziła. Znamy imię dziecka
Ola Żebrowska urodziła. Znamy imię dziecka Źródło: ONS
d3lii38

Trzecia ciąża Oli Żebrowskiej przez długi czas była tajemnicą. Jednak kiedy wraz z mężem podzieliła się tą radosną nowiną, ich profile w mediach społecznościowych zostały zalane zdjęciami z brzuszkiem i wpisami o samopoczuciu przyszłej mamy. Pod koniec ciąży zdradzili również, że długo starali się o kolejne potomstwo, a ich droga była ciężka. Ola Żebrowska przyznała, że straciła ciążę trzy razy.

Ola Żebrowska urodziła. Imię ich syna jest tradycyjne

Okres ciąży Oli Żebrowskiej był ciężki nie tylko ze względu na problemy zdrowotne, ale również czas pandemii i kwarantanny. Aktor przyznał, że przez odwołane trasy i zamknięte plany zdjęciowe był na utrzymaniu żony. Para przetrwała ten czas i teraz według ustaleń Pudelka cieszą się kolejnym synem.

d3lii38

Franciszek i Henryk doczekali się kolejnego brata o równie tradycyjnym imieniu. Podobno para długo zastanawiała się nad dwoma – Rafałem i Felicjanem, jednak wybór, według "Faktu", padł na to drugie.

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla maluszka.

Sprawdzam!: iRobot Roomba i7

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3lii38

Podziel się opinią

Share
d3lii38
d3lii38