Trwa ładowanie...

Para prezydencka składa świąteczne życzenia. Agata Duda zaszalała z garsonką!

Jak co roku, tak i teraz, para prezydencka złożyła Polakom serdeczne życzenia świąteczne. W specjalnym nagraniu Andrzej Duda wraz z małżonką mówili o spędzaniu ich w rodzinnym gronie i z radością, że mogą świętować z najbliższymi. Prócz życzeń uwagę przyciągnęła także garsonka pierwszej damy. Jesteśmy nią zachwyceni!

Para prezydencka składa świąteczne życzenia. Agata Duda zaszalała z garsonką!Źródło: Kancelaria Prezydenta RP
d2gopvj
d2gopvj

"W ten zimowy wieczór spotykamy się w naszych domach, by cieszyć się nadzieją, jaką daje nowina, że w Betlejem narodziło się Dzieciątko Jezus. W Polsce święta te mają zawsze szczególny charakter. Gromadzą przy świątecznym stole całą rodzinę i wszystkich bliskich. Symbolika wigilijnego wieczoru każe nam myśleć o tym, co nas łączy, odnawia rodzinne więzi, przypomina, jak bardzo jesteśmy sobie bliscy. Pielęgnujmy w sobie ten dar. Bądźmy razem! Niech to poczucie wspólnoty, którego w tych dniach doświadczamy, towarzyszy nam przez cały nadchodzący rok.

To czas, kiedy chcemy okazywać innym wiele serca. Niech więc życzliwość połączy dziś wszystkich ludzi dobrej woli. Pamiętajmy o tych, którzy szczególnie potrzebują naszej obecności i pomocy.

Wszystkim Państwu życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, spełnienia marzeń i zrealizowania planów. Niech w Państwa domach goszczą radość i pokój" - usłyszeliśmy z odbiorników.

Przywitał nas także miły obrazek, na którym para prezydencka stoi na tle ogromnej i pięknie przystrojonej choinki. Uwagę przyciąga także garsonka pierwszej damy - tym razem Agata Duda postawiła na odświętny, ale jednocześnie modny zestaw. Żakardowa, kwiecista garsonka projektu Eli Piorun tylko podkreśliła urodę małżonki Andrzeja Dudy. W takich kolorach jest jej do twarzy, a tego rodzaju materiał znów jest w modzie.

d2gopvj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gopvj