Trwa ładowanie...

Para wydała 280 tys.dolarów na operacje plastyczne. Pragnie wyglądać jak Barbie i Ken

Anastasia Reskoss (20 l.) oraz Quentin Dehar (23 l.) dobrali się jak w korcu maku. Oboje od dziecka są zafascynowani wyglądem lalek Barbie i oboje robią wszystko, by się do nich upodobnić. Para wydała w tym celu 280 tys. dolarów. Ale to dopiero początek ich przemiany.

Share
Para wydała 280 tys.dolarów na operacje plastyczne. Pragnie wyglądać jak Barbie i KenŹródło: Mathew Growcoot / News Dog Media
dhk6azo

Anastasia Reskoss (20 l.) oraz Quentin Dehar (23 l.) dobrali się jak w korcu maku. Oboje od dziecka są zafascynowani wyglądem lalek Barbie i oboje robią wszystko, by się do nich upodobnić. Para wydała na ten cel 280 tys. dolarów. Ale to dopiero początek ich przemiany.

Barbie i Ken (para wystąpiła do sądu o formalną zmianę ich imion) poznali się w 2013 roku na imprezie w Saint Tropez. - Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam Quentina, wiedziałam, że spotkałam miłość swojego życia" - powiedziała Anastasia w wywiadzie dla "Daily Mail. - Chcemy spędzić życie razem, upodabniając się do lalek, które uwielbiamy.

(fot. Mathew Growcoot / News Dog Media)
Źródło: (fot. Mathew Growcoot / News Dog Media)

Już w chwili spotkania dwójka miała za sobą serię operacji plastycznych. Fascynacja lalkami Barbie oraz zamiłowanie do zabiegów medycyny estetycznej scementowało ich związek. Quentin planuje zrobić sobie serię zastrzyków z botoksu oraz wstawić implanty bicepsów. Anastasia pragnie jeszcze bardziej powiększyć sobie biust, wymodelować kształt uszu, usunąć cienie pod oczami oraz wstawić licówki.

dhk6azo

Anastasia przeprowadziła się do Paryża jako studentka. Wychowywała się w Petersburgu. "Rodzice mnie rozpuścili. Zapłacili za większość moich operacji i kupili 100 lalek Barbie, tylko dlatego, że wiedzieli, jak bardzo to dla mnie ważne". Quentin również posiada imponującą kolekcję. Teraz to on finansuje operacje swoje oraz swojej dziewczyny, prowadząc dwa sklepy z telefonami komórkowymi. "Rodzice zwracają się do nas Barbie i Ken" - opowiada z dumą 23-latek.

(fot. Mathew Growcoot / News Dog Media)
Źródło: (fot. Mathew Growcoot / News Dog Media)

Anastasia i Quentin razem przeszli na ścisłą dietę i oddali się w ręce osobistego trenera. Unikają alkoholu, nie palą, nie zażywają narkotyków - przemiana w Barbie i Kena wymaga wyrzeczeń. "Ludzie czasami nam zazdroszczą. We Francji operacje plastyczne są jeszcze tabu, w przeciwieństwie do Ameryki. A przecież każdy może stać się piękniejszy dzięki chirurgowi" - kwituje Anastasia.

(mtr), WP Kobieta

dhk6azo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhk6azo
dhk6azo