Trwa ładowanie...

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński na rodzinnych feriach. Nie ma śladu po kryzysie

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński nie ukrywają, że ich związek przechodził kryzys. Teraz wspominają ten czas jako cenną lekcję. Dziś na zdjęciach wyglądają na szczęśliwych.

Share
Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński na rodzinnych feriach. Nie ma śladu po kryzysie
diyc00a

Oboje przyznali, że w ich relacji nie zawsze było kolorowo. Patrycja Markowska wyznała, że najbardziej bolały ją zarzuty, że rozbiła poprzedni związek swojego ukochanego. Para nie wstydzi się tego, że korzystała z terapii dla par. Markowska i Kopczyński uważają, że w każdym związku zdarzają się trudne momenty i najważniejsze jest, aby o siebie walczyć i umieć wypracowywać kompromisy.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński na rodzinnych feriach

Dziś partnerzy wspominają ten czas jak cenną lekcję, w której nauczyli się doceniać siebie i wybaczać. Patrycja Markowska zdradziła, że związek nadal nie jest idealny, ale ona i Kopczyński starają się razem stawiać czoła wszelkim wyzwaniom.

diyc00a

W jednym z ostatnich wywiadów piosenkarka powiedziała, że oboje są temperamentni, ale starają się nad tym pracować. – Ważne jest też, żeby walczyć. To bardzo banalne, co powiem, ale ludzie mówią, że szybciej się teraz wymienia, niż pracuje nad czymś – zdradziła w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Wysiłek i wytrwałość pary przynosi efekty. Teraz wybrali się całą rodziną na wyjazd. Na profilu na Instagramie gwiazdy pojawiły się fotografie z najbliższymi. Piosenkarka jest na nich szczęśliwa i promienieje. "Rodzinny czas" – podpisała zdjęcia.

Fani byli zauroczeni postem. W komentarzach pojawiały się komplementy i słowa uznania. "Jesteście niesamowici!", "Cudowni! Uwielbiam was!", "Ale jesteście niesamowici", "Udanego wypoczynku" – komentowali.

diyc00a

Podziel się opinią

Share
diyc00a
diyc00a
Strona Główna WP