GwiazdyPaulina Krupińska chwali się koszulką z podpisem Maradony. "Za to kocham tę robotę"

Paulina Krupińska chwali się koszulką z podpisem Maradony. "Za to kocham tę robotę"

Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
Kasia Niewiadomska

28.11.2020 12:14, aktual.: 02.03.2022 15:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Śmierć Diego Maradony wstrząsnęła kibicami na całym świecie. Jak się okazuje do tego grona należy również Paulina Krupińska, która właśnie pochwaliła się koszulką z podpisem legendarnego piłkarza.

Paulina Krupińska chętnie dzieli się z fanami zakulisowymi zdjęciami z "Dzień Dobry TVN". Prezenterka była w przeszłości Miss Polonia, ale wbrew pozorom interesuje się nie tylko modą i urodą.

Krupińska to pasjonatka futbolu. Niejednokrotnie była na trybunach stadionów w towarzystwie m.in. Anny Lewandowskiej. W związku z tym nic dziwnego, że poczuła się zaszczycona, gdy miała okazję założyć na siebie koszulkę podpisaną przez kultowych argentyńskich piłkarzy.

"Tak wygląda najszczęśliwszy człowiek na świecie w koszulce podpisanej przez Diego Maradona i Leo Messi. P.S. Za to właśnie kocham tę robotę" - wyznała.

Diego Maradona zmarł 25 listopada w wieku 60 lat. Przyczyną śmierci był ostry wtórny obrzęk płuc prowadzący do zaostrzenia przewlekłej niewydolności serca. Na początku miesiąca były zawodnik trafił do szpitala w stolicy Argentyny z powodu anemii i depresji. W trakcie badań zdiagnozowano u niego krwiaka podtwardówkowego, z powodu którego był natychmiast operowany. 11 listopada został wypisany do domu.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)