Blisko ludziPaweł Małaszyński zdradził, jak zareagował na wynik wyborów. "Musiałem się przejść"

Paweł Małaszyński zdradził, jak zareagował na wynik wyborów. "Musiałem się przejść"

Paweł Małaszyński przyznał, jak zareagował na wynik wyborów
Paweł Małaszyński przyznał, jak zareagował na wynik wyborów
Źródło zdjęć: © ONS

13.07.2020 08:16, aktual.: 01.03.2022 13:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już wiemy, że Rafał Trzaskowski musi pogodzić się z porażką, podobnie jak wszyscy jego wyborcy. Wynik wyborów nie był miłą wiadomością dla Pawła Małaszyńskiego, który przyznał, że potrzebował spaceru.

Po godz. 2. opublikowano sondaż late poll z 90 proc. okręgowych komisji wyborczych. Obecny prezydent Andrzej Duda uzyskał w nim 51 proc. głosów, a Rafał Trzaskowski 49 proc. Badanie uwzględnia te komisje, przed którymi pracowali ankieterzy sondażowi Ipsos. Nadal czekamy jednak na głosy Polaków, którzy głosowali za granicą. Jednak eksperci nie spodziewają się rewolucji.

Paweł Małaszyński zdradził, jak zareagował na wynik wyborów

Jak można się domyślić, taki wynik wyborów nie był na rękę Pawłowi Małaszyńskiemu, który na swoim profilu na Instagramie przyznał wprost, że musiał się przewietrzyć. "Musiałem się przejść. Przepalić to, ten wieczór, tę noc" – opisuje aktor.

"Czy jesteśmy jeszcze w stanie odrzucić nienawiść, ksenofobię, uprzedzenia i spojrzeć na innych z nadzieją na budowanie wspólnego, lepszego jutra?" – pytał retorycznie pod zdjęciem ze spaceru.

Internauci w komentarzach nie byli tak spokojni jak artysta. Pojawiło się wiele słów wsparcia, ale też wygrażania palcem, niektórzy deklarowali nawet wyprowadzkę z kraju. "Jak słyszę moją 16-latkę, która mówi, że nie chce żyć w takiej Polsce i wyjedzie, jak tylko będzie mogła. Serce pęka", "Nie w tym kraju i nie z tymi ludźmi", "Powodzenia za 5 lat" – pisali obserwatorzy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (767)
Zobacz także