Trwa ładowanie...
d3oty8v

Włodzimierz Matuszak zgłosował. Do sieci od razu wrzucił zdjęcie z lokalu wyborczego

Polacy głosują w wyborach prezydenckich 2020. Do godziny 21 można spełnić ten obywatelski obowiązek. Wśród aktorów, polityków, aktywistów panuje moda na wrzucenie zdjęcia z lokalu wyborczego. Włodzimierz Matuszak również opublikował fotografię. Zadziwia podpis pod zdjęciem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Włodzimierz Matuszak
Włodzimierz Matuszak (ONS.pl)
d3oty8v

Na godzinę 12:00 frekwencja w wyborach prezydenckich 2020 wyniosła 24 proc. Najwyższą odnotowano w woj. mazowieckim, a najniższą w woj. opolskim. Aktorzy, muzycy, aktywiści, celebryci zaangażowani w politykę bądź korzystający z przywilejów demokracji zachęcają w mediach społecznościowych do pójścia do urn. Podobnie zrobił Włodzimierz Maruszak.

Włodzimierz Matuszak głosuje w wyborach prezydenckich 2020

Aktor nie pozostawił złudzeń, na kogo oddał głos. Wyraził to w podpisie pod zdjęciem. "TRZA było spełnić obywatelski obowiązek!" – napisał i opublikował swoje zdjęcie. W trakcie kampanii wyborczej gwiazdor filmowy i teatralny był aktywny. Wyrażał swoje poglądy poprzez pisanie postów na Facebooku. Jego opinie były szeroko komentowane przez fanów i obserwatorów.

d3oty8v

Jak zachować się w lokalu wyborczym?

Podczas przebywania w lokalu obowiązują przepisy reżimu sanitarnego. Każdy wyborca, który chce oddać głos, musi pamiętać o tym, by zachować około dwumetrowe odległości pomiędzy innymi. Obowiązkowo należy również zakryć usta i nos. Zaleca się przyjście na głosowanie z własnym długopisem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3oty8v

Podziel się opinią

Share

d3oty8v

d3oty8v