Trwa ładowanie...

Piękny gest Antka Królikowskiego. Agata Młynarska nie kryła wzruszenia

Niedawno minęła 4. rocznica śmierci Wojciecha Młynarskiego. Wiele osób uczciło pamięć artysty na różne sposoby. Także aktor młodego pokolenia Antek Królikowski zdecydował się na wzruszający gest, wobec którego Agata Młynarska nie pozostała obojętna. Przy okazji fani aktora docenili jego starania.

Share
Antek Królikowski oddał hołd zmarłemu Wojciechowi Młynarskiemu.
Antek Królikowski oddał hołd zmarłemu Wojciechowi Młynarskiemu.Źródło: AKPA
d3nzh32

Obecnie Antek Królikowski należy do grona rozpoznawalnych i rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. W końcu wywodzi się z rodziny o silnych korzeniach artystycznych, więc nic dziwnego, że często pojawia się w różnych produkcjach filmowych. Ostatnio zasłynął kilkoma rolami u Patryka Vegi, gdzie wcielał się w niejednoznaczne postaci.

Hołd dla Wojciecha Młynarskiego

Jeśli chodzi o życie uczuciowe Antka Królikowskiego to spokojnie mogłoby posłużyć za scenariusz filmowy. Jego miłosne perypetie są śledzone przez polskie media już od dłuższego czasu. Związek z Julią Wieniawą swego czasu był tematem numer jeden w tabloidach, a późniejsza relacja z Joanną Opozdą cały czas okazuje się interesująca, choć para zdążyła już kilkukrotnie rozstać się i powrócić do siebie.

d3nzh32

Ostatnio Antek Królikowski nieco wyciszył się i skupił na swojej rodzinie. Kilka tygodni temu wspominał rocznicę śmierci swojego ojca, a teraz postanowił uczcić pamięć zmarłego przeszło 4 lata temu Wojciecha Młynarskiego. Zamieścił na Instagramie krótkie nagranie, na którym słychać jak wykonuje piosenkę "Jeszcze w zielone gramy". Wideo szybko spotkało się z pozytywnym odzewem, a także odpowiedzią Agaty Młynarskiej.

"Antek!!! Jestem Ci bezgranicznie wdzięczna za pamięć o moim Tacie. Nasi Ojcowie bardzo wzajemnie się cenili. Ja Twojego uwielbiałam. Pamięć – ważna rzecz" - napisała dziennikarka.
"Uwielbiam teksty Twojego Taty!!! Często dało się je usłyszeć w naszej rodzinie, w naszym domu. Dzięki" - odpowiedział Antek.

Wzruszające nagranie oraz wymiana zdań pomiędzy aktorem a dziennikarką na pewno na długo zapadną w pamięć internautom. Antek Królikowski w ciągu ostatnich lat mocno się zmienił i zaczął zupełnie inaczej podchodzić do pewnych spraw, co można zauważyć na jego social mediach.

d3nzh32

Na własnej skórze odc. 5

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3nzh32

Podziel się opinią

Share
d3nzh32
d3nzh32