Trwa ładowanie...

Piękny gest pierwszej damy. Poprosiła papieża o niezwykłe wsparcie

Agata Duda i papież Franciszek zdają się bardzo dobrze dogadywać. Teraz pierwsza dama i papież mieli okazję spotkać się podczas Światowych Dni Młodzieży w Panamie. Prezydentowa poprosiła Franciszka o coś naprawdę wyjątkowego.
Share
Agata Duda po raz kolejny spotkała się z papieżem
Agata Duda po raz kolejny spotkała się z papieżemŹródło: Forum
d14pjd3

Pierwsza dama miała okazję spotkać się z papieżem już po raz czwarty. Tym razem Agata Duda rozmawiała z Ojcem Świętym tuż po mszy z okazji zakończenia 34. Dni Młodzieży w Panamie. Podczas spotkania prezydentowa wyszeptała do ucha papieża niezwykłą prośbę.

Agata Duda poprosiła Franciszka o modlitwę za Marysię i Jasia, dzieci chorujące na nowotwór, które leczone są w klinice Dzieciątka Jezus w Watykanie. Pierwsza dama zwróciła się również o poświęcenie różańców dla chorujących dzieci.

Papież oczywiście spełnił prośbę Dudy i podarował dzieciom wyjątkowe pamiątki. Jaś i Marysia otrzymali od Franciszka nie tylko poświęcone różańce, ale także piękne maskotki.

d14pjd3

Pierwsza Dama jest osobą bardzo mocno wierzącą. Już po pierwszym spotkaniu z Ojcem Świętym nawiązała z nim niezwykłą więź. Ludzie z otoczenia Dudy twierdzą, że pierwsza dama umie rozbawić Franciszka do łez.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Różnice pomiędzy napędem na dwa i na cztery koła

d14pjd3

Podziel się opinią

Share
d14pjd3
d14pjd3