GwiazdyPiotr Gąsowski z byłymi partnerkami i dziećmi. Razem spędzają urlop

Piotr Gąsowski z byłymi partnerkami i dziećmi. Razem spędzają urlop

Piotr Gąsowski spędza urlop z byłymi partnerkami i dziećmi.
Piotr Gąsowski spędza urlop z byłymi partnerkami i dziećmi.
Źródło zdjęć: © AKPA

20.07.2021 16:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Gąsowski wyjechał na wakacje z dziećmi i byłymi partnerkami. Razem z przyjaciółmi wypoczywają w Grecji. Wygląda na to, że świetnie się bawią i dogadują.

Piotr Gąsowski nigdy nie zdecydował się na małżeństwo, mimo to stworzył dwa długoletnie związki z popularnymi gwiazdami show-biznesu. Teraz okazuje się, że wszyscy są zaprzyjaźnieni oraz że jego byłe partnerki świetnie się ze sobą dogadują.

Piotr Gąsowski z byłymi partnerkami na wakacjach

Piotr Gąsowski przez wiele lat tworzył nieformalny związek z aktorką Hanną Śleszyńską. Razem nie tylko żyli, ale także pracowali na scenie. Doczekali się syna Jakuba, który urodził się w 1995 roku. Relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Prezenter podczas przygotowań do jednej z edycji "Tańca z Gwiazdami" związał się z Anną Głogowską. Z tancerką połączyło go uczucie i szybko doczekali się córeczki Julii, która urodziła się w 2007 roku. Jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu.

Okazuje się, że pomimo rozpadu związków Gąsowski ma doskonałe relacje ze swoimi byłymi partnerkami. Wygląda też na to, że Ania i Hanna również doskonale się ze sobą dogadują. Cała trójka razem z dziećmi i przyjaciółmi spędza aktualnie wakacje w Grecji. Aktor na swoim profilu na Instagramie pochwalił się zabawnym nagraniem z rodzinnego wyjazdu.

- Nasza super ekipa! Spędzać z Wami wakacje to zaszczyt i wielka przyjemność! I nigdy dosyć! Dziękuję Wam Kochani.

Hania Śleszyńska również nie ukrywa, że doskonale się bawi podczas wyjazdu. Również na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z wakacji, którego autorką jest Ania Głogowska. Aktorka oznaczyła ją w opisie postu.

Greckie wakacje patchworkowej rodziny wyglądają na udane.

Kim jest Piotr Gąsowski?

Aktor i prezenter na scenie zadebiutował już kilka dekad temu i nadal doskonale odnajduje się w zawodzie. Doskonale czuje się zarówno podczas występu na scenie, jak i w pracy w studiu.

Gąsowski od kilku lat spełnia się, w roli prowadzącego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Widzowie w ostatnich latach mogli go też oglądać w roli gospodarza "Tańca z Gwiazdami", czy teleturnieju "Kalambury".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także