Piotr Kaszewiak ma piękną partnerkę. Znacie ją z telewizji

Piotr Kaszewiak ma piękną partnerkę. Znacie ją z telewizji

Serce mecenasa Piotra Kaszewiaka jest zajęte
Serce mecenasa Piotra Kaszewiaka jest zajęte
Źródło zdjęć: © Facebook
oprac. KPL
19.01.2023 14:29

Mecenas Piotr Kaszewiak zdobył ogromną sympatię widzów za sprawą udziału w programie Elżbiety Jaworowicz "Sprawa dla reportera". Okazuje się, że także ukochaną prawnika możemy kojarzyć z telewizyjnego formatu.

Duża empatia, takt i ogromna chęć pomocy poszkodowanym sprawiły, że dziś profil Piotra Kaszewiaka na Facebooku śledzą ponad 32 tys. użytkowników. Szarmancki prawnik z popularnym programem telewizyjnym jest związany już od ponad dekady. Porad prawnych i wskazówek chętnie udziela także w mediach społecznościowych. Na stronie jego kancelarii czytamy m.in.:

"Adwokat z zawodu. Człowiek z zamiłowania. Tak nazwał mnie kiedyś wdzięczny klient za uratowanie kilkudziesięciu lat pracy zawodowej. Od tego czasu pomagając klientom, mam je w pamięci. Nasza kancelaria prowadzi sprawy cywilne, karne i spory z ubezpieczycielami. Każdego dnia zasiadam na sali rozpraw w którymś z polskich sądów. Sprawy klientów traktuję osobiście i jeśli podejmuję się udzielenia pomocy, zależy mi na wygranej, nie mniej niż moim klientom."

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Życie prywatne Piotra Kaszewiaka

Mniej wylewny Kaszewiak jest natomiast, gdy idzie o życie prywatne.

Nieco więcej o zainteresowaniach prawnika możemy dowiedzieć się z jego konta na Instagramie. Zebrał tam prawie 45-tysięczną społeczność, pokazując zdjęcia z wycieczek (np. do Nowego Jorku czy Miami) oraz domowego zacisza. Jedną z pasji mecenasa jest gra na gitarze. Ostatnio natomiast, z okazji urodzin, zaprezentował czarno-białe zdjęcie, przyznając jednocześnie, że skończył 45 lat.

To właśnie z mediów społecznościowych dowiadujemy się, że serce Piotra Kaszewiaka jest zajęte. Chociaż mecenas nigdy nie zdradza szczegółów ze swojego życia prywatnego, wiadomo, że jego partnerką jest Iga Parada - adwokatka dobrze znana widzom Telewizji Polskiej.

Kim jest partnerka Piotra Kaszewiaka?

Prawniczka, podobnie jak jej ukochany, prowadzi własną kancelarię. Przed kamerą występuje natomiast w charakterze ekspertki w popularnym "Pytaniu na śniadanie". Para ma zresztą za sobą wspólny występ w tym programie.

Kaszewiak i Parada chętnie zamieszczają w sieci wspólne zdjęcia - szczególnie z podróży. Parą są prawdopodobnie od kilku lat. Nie wiadomo do końca, czy zalegalizowali związek, ale na palcu prawnika widnieje od jakiegoś czasu obrączka.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (206)
Zobacz także