Dominika Gwit urodziła! Pokazała zdjęcia ze szpitala

Dominika Gwit urodziła! Pokazała zdjęcia ze szpitala

Dominika Gwit-Dunaszewska urodziła!
Dominika Gwit-Dunaszewska urodziła!
Źródło zdjęć: © Instagram | dominikagwit
19.01.2023 14:04

Dominika Gwit-Dunaszewska poinformowała na swoim profilu na Instagramie o narodzinach synka. Aktorka i jej mąż zostali rodzicami po raz pierwszy i nie ukrywają swojego ogromnego szczęścia. "Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie" - napisała.

W połowie sierpnia 2022 roku Dominika Gwit-Dunaszewska podzieliła się w mediach społecznościowych szczęśliwą nowiną o ciąży. Aktorka i jej mąż, Wojciech Dunaszewski, długo starali się o dziecko, a od czasu pierwszego postu o ciąży na Instagramie, chętnie dzielili się kolejnymi zdjęciami rosnącego brzuszka. Teraz Gwit-Dunaszewska zamieściła zdjęcia ze szpitala. Jak się okazuje, właśnie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Dominika Gwit-Dunaszewska urodziła

"Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech cię Bóg błogosławi synku. Kochamy cię i zawsze przy tobie będziemy. Mama i tata" - czytamy w najnowszym poście Dominiki Gwit-Dunaszewskiej na Instagramie.

Oprócz kilku zdjęć ze szpitala z synkiem, aktorka podzieliła się także informacją, że maluch urodził się w środę 18 stycznia i otrzymał 10/10 punktów w skali Apgar.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Gratulacje dla rodziców

Instagramowy post Dominiki Gwit-Dunaszewskiej z wiadomością o narodzinach synka zdobył już tysiące polubień, a w komentarzach możemy przeczytać same gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców i życzenia zdrowia zarówno dla nich, jak i ich dziecka.

"Ogromne gratulacje. Dużo zdróweczka dla synusia", "Pięknie wyglądacie", "Gratulacje. Niech zdrowo rośnie!", "Gratulacje! Przepięknie wyglądacie!", "Domi, wielkie gratulacje, bądźcie zdrowi", "Domi, tak się cieszę i gratuluję!", "Gratulacje dla rodziców, niech malutki zdrowo się chowa" - czytamy w komentarzach.

Gratulacje pojawiły się jednak nie tylko od fanów Gwit-Dunaszewskiej, ale również jej znanych znajomych. Post skomentowali m.in. Beata Tadla, Michał Piróg i Rafał Maserak.

"Cudownie. To największa przygoda życia. Bądźcie zdrowi" - napisała Beata Tadla.

Redakcja WP Kobieta również serdecznie gratuluje!

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta