GwiazdyPiotr Kraśko poczuł chwilę zwątpienia. Jego żona mogła nie pojawić się na ich ślubie

Piotr Kraśko poczuł chwilę zwątpienia. Jego żona mogła nie pojawić się na ich ślubie

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko
Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko
Źródło zdjęć: © East News | Adam Jankowski
Aleksandra Lewandowska
18.08.2021 13:44

Karolina Ferenstein-Kraśko w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że tuż przed ślubem miała nieprzyjemną i skomplikowaną sytuację, która mogła spowodować, że nie pojawiłaby się na własnym ślubie. Powód zaskakuje!

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko są małżeństwem od 2008 roku. Rok wcześniej para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Konstantego, dwa lata później pojawił się Aleksander, a w 2016 roku Karolina urodziła córkę, która otrzymała imię Lara.

Mogła nie pojawić się na własnym ślubie

Dziennikarz i jego żona od 13 lat tworzą szczęśliwe i zgrane małżeństwo, do którego mogło... nie dojść. Karolina Ferenstein-Kraśko w niedawnym wywiadzie dla "Rewii" zdradziła wieloletni sekret, który dotyczył nieprzyjemniej sytuacji tuż przed ślubem. Zbliżając się do miejsca uroczystości na koniu, żona Kraśki musiała nagle zawrócić.

- Pomysł był taki, że ja i mój tata jedziemy razem konno, a pan młody i goście czekają na łącze. Zawsze marzyłam, żeby do ślubu pojechać w siodle. Zrobiłam wcześniej kilka prób z moim ukochanym koniem Paradoksem i wyglądało, że wszystko mamy przećwiczone. W dniu ślubu, ubrana w białą suknię, ruszyłam pod las, gdzie wszyscy czekali. Jednak w połowie drogi okazało się, że Paradoks nie akceptuje damskiego siodła. Nie miałam wyboru, jak zawrócić i zmienić siodło - wyznała Karolina w rozmowie z tygodnikiem.

Wszystko skończyło się jednak po jej myśli. Karolina i Piotr złożyli przysięgę w zaplanowanym miejscu i czasie, w obecności urzędniczki stanu cywilnego.

Ślub Karoliny Ferenstein i Piotra Kraśko w 2008 roku
Ślub Karoliny Ferenstein i Piotra Kraśko w 2008 roku © East News | Tomasz Radzik

Budują nową posiadłość

W zeszłym roku Kraśko i jego żona podjęli decyzję o budowie posiadłości w Gałkowie na Mazurach, o której marzyli przez dłuższy czas. Wcześniej zatrzymywali się i przebywali głównie w domu rodziców Karoliny, ponieważ pochodzi ona właśnie z tamtych rejonów. Karolina od wielu lat pasjonuje się końmi, a jej rodzice prowadzą słynną w Polsce stadninę. Kraśko na co dzień pracuje w Warszawie, jako dziennikarz TVN24 i prowadzący "Fakty", jednak w wielu wywiadach przyznawał, że poza pracą poszukuje ciszy i spokoju.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także