Trwa ładowanie...

Pochwowa czarodziejka. Uzdrawia kobiety za pomocą masującej różdżki

Courtney Maria Halsted, instruktorka jogi uczy kobiety, jak mogą odkryć swoją seksualność. Sama mówi o sobie vagina witch, co w wolnym tłumaczeniu oznacza pochwowa czarodziejka. Uzdrawia swoje klientki przy pomocy masującej różdżki.

Pochwowa czarodziejka. Uzdrawia kobiety za pomocą masującej różdżkiŹródło: Materiały prasowe
d4lxxw5
d4lxxw5

Courtney Maria Halsted pochodzi z Walii. Od wielu lat mieszka jednak w Melbourne. Już jako dziewięcioletnia dziewczynka poznała świat duchowości i mistycyzmu. Była wychowywania w katolickiej rodzinie, jednak bardzo szybko oddzieliła Boga od instytucji kościoła. Powtarzała mamie, że nie znosi chodzić na niedzielne msze.

Przez dwadzieścia lat Courtney zgłębiała tajemnice joni jogi, zwanej także vagina joga w Indiach. Jest to specjalny program stworzony specjalnie po to, by wspierać witalność kobiet. Joni to jogiczne określenie świętego miejsca i kobiecych narządów płciowych.

Po przeprowadzce do Melbourne Halsted postanowiła połączyć swoje dwie pasje - świat duchowości razem z praktykowaniem joni jogi. Pragnie udowodnić, że sypialnia może być miejscem, w którym mamy do czynienia z prawdziwą magią. Courtney pokazuje swoim klientkom, jak wykorzystać moc miednicy, aby poprawić jakość życia seksualnego i odkryć swoją kobiecość.

d4lxxw5

Vagina witch udziela konsultacji przede wszystkim za pośrednictwem Skype'a. Jej firma nazywa się Fierce Mystic. - Społeczeństwo staje się coraz bardziej otwarte. W świecie zachodnim strach przed seksualnością jest już przestarzały, ludzie są gotowi na zmiany. Kobiety głośno mówią o tym w mediach, jest to jeden z najważniejszych sposobów, w jaki możemy się wzmocnić - tłumaczy Courtney.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Studiowała mistyczne uzdrawianie w Europie, Ameryce Południowej, Afryce Północnej i Azji Południowo-Wschodniej. Klientami Courtney są głównie kobiety i mężczyźni z Australii, USA i Europy w wieku od 20 do 70 lat. Obecnie raczej nie rzuca zaklęć, ale inscenizuje magiczne rytuały, które pozwalają klientom wzmocnić się.

- Uczę, że ciało kobiety jest świątynią. Czasem wymaga to użycia jadeitowej różdżki. Wykorzystujemy ją wewnętrznie, aby zwiększyć wrażliwość pochwy. To jak uwolnienie mięśniowego węzła. Jedną z moich praktyk jest proces aktywacji medytacji. Wiąże się to z poznaniem różnych rodzajów orgazmów pochwowych w celu zwiększenia przyjemności. Chodzi o to, aby spojrzeć do swojego wnętrza i uwolnić się poprzez seks i świadomość – przekonuje 31-latka z Australii.

d4lxxw5

Courtney mówi, że przesunięcie w kierunku magicznych praktyk jest ucieczką od tego, co nazywamy "traumatycznym" dzieciństwem. Jej klienci są w stanie poprawić swoje życie seksualne, a także zrelaksować się, wykonując ćwiczenia joni i masaże waginalne. Joga joni ma wiele korzyści. Pomaga nie tylko uwolnić swoją seksualność, poznać własne ciało, ale także usunąć napięcia, złagodzić bóle miesiączkowe oraz objawy menopauzy.

Zobacz też: Zalety orgazmu

d4lxxw5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lxxw5